Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Вітаємо з перемогою
Вітаємо з перемогою
Автор: Administrator

Конкурс «Родина року», проведення якого ініціювала міська рада, пройшов у всіх дошкільних навчальних закладах міста. Проведенню його передувала копітка робота як працівників дитячих садочків так і їх батьків.

Кращі родини, що зберігають національні традиції, сімейні цінності, виховують родинне спілкування визначалися за чотирма критеріями: родинне дерево, коронна страва, традиції та таланти родин.

Фінальний підсумок визначення переможців відбувся 11 квітня 2013 року у міській раді. На підставі узагальнених письмових інформацій та фотоматеріалів, відеопереглядів проведення першого етапу конкурсу, що пройшов у садочках міста, авторитетне журі у складі членів постійної комісії міської ради з соціальних та гуманітарних питань Мороз Н.М., Бабич Р.Ф., Сай Л.О та керівників дошкільних навчальних закладів Кондратовець Л.А., Дубченко Н.А., Ковальчук Н.С., Ратушинської Л.С та Гайчені І.Г. визнано переможцями родини Скороходів - Оксани Петрівни та Михайла Миколайовича; Рудоволів - Руслани Василівни та Василя Анатолійовича; Бреслашів - Олени Вікторівни та Павла Григоровича; Козловців – Анни Вікторівни та Віталія Володимировича; Сорок - Надії Іванівни та Сергія Анатолійовича. Протокол засідання конкурсної комісії з проведення даного конкурсу передано на затвердження чергової сесії для визначення питання щодо нагородження цих родин.

Вітаємо з перемогою. Дякуємо родинам за старання, завідуючим дитячими садочками за чудові свята, а комісії - за правильне та позитивне рішення. До зустрічі у новому році.