Січень

Головна Новини Події Олевчани потерпають від наводнення
Олевчани потерпають від наводнення
Автор: Administrator

За останній тиждень у річці Уборть значно піднявся рівень води, а подекуди вийшов далеко за береги.
Таке стрімке наводнення затопило деякі землеволодіння, а з не асфальтованих доріг зробило «полосу препятствий».

В подібній ситуації наразі жителі вулиць Соснівська та Олевська. Тому, щоб зарадити спільній біді вони, як і жителі вулиці Чапаєва, самоорганізувались та зібрали кошти на пальне. Міська рада взяла на себе витрати за орендування техніки та плату робочим. Працівники ПП «Будпослуги-2» розкопали рівчак обабіч дороги, щоб вона стікала по ньому в канаву. Три дні клопіткої роботи дали свої результати. Ми сподіваємось, що така робота звільнить людей від підтоплення та бажаємо жителям вулиці виявити терпіння до примх природи.