Головна Новини Олевська міська рада В приміщенні міської ради відбулася нарада
В приміщенні міської ради відбулася нарада
Автор: Administrator

Сьогодні в приміщенні міської ради відбулася нарада при міському голові А.В. Повару щодо поводження з твердими побутовими відходами на території міста Олевська.

В обговоренні даного питання взяли участь: міський голова А.В. Повар, заступник міського голови В.В. Колбасюк, заступник міського голови С.В. Мельник, директор ПП «Будпослуги-1» О.В. Омельчук, директор ДП «Будпослуги-2» П.О. Козловець, директор ОП «Теплових мереж» О.А. Панченко, приватний підприємець М.В. Дубицький, начальник відділу фінансово-господарської роботи міської ради В.В. Дорош.
Головним питанням стало утримання міського сміттєзвалища. У ході наради було визначено виконавця послуг по утриманню міського сміттєзвалища, а саме ДП «Будпослуги-2» та обговорено фінансові сторони щодо його утримання.
Міський голова звернув увагу на відсутність взаємодії всіх зацікавлених осіб, які задіяні у вивезенні побутових відходів на міське сміттєзвалище, запропонував розглянути дане питання на виконкомі міської ради.