Липень

Головна Новини Олевська міська рада Свято для всієї родини
Свято для всієї родини
Автор: Administrator

Найдорожчі у світі люди – батьки. Вони завжди пробачать, зрозуміють, вислухають. Поки є батьки, ми всі щасливі. Спочатку батьківські очі дивляться на нас з любов’ю, потім – з гордістю, а далі – з надією. Мудрість говорить : « Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, якщо на десятиліття – сади дерево, якщо на віки – виховуй дітей».

Саме з метою виховання у дітей любові та поваги до своїх батьків був запроваджений міський конкурс «Родина року» у садочках міста. Цей конкурс по праву став святом і для вихователів, і для батьків та їх дітей. Це свято було організоване та проведене і у дитячому садочку №19 «Сонечко». Як і заведено на Україні, учасників та гостей свята зустрічали хлібом та сіллю. Отож представляю родини, які брали участь: Сорок, Лісових, Дроздів та Гудзів. А оцінювали наших конкурсантів шановне журі: Г.В. Орищук - начальник служби у справах дітей, Л.О. Сай – спеціаліст міської ради та С.А. Іщенко – член батьківського комітету. А ще, всім гостям роздали квіточки, якими вони теж голосували за родину, яка сподобалась.
Гарними та цікавими були родинні дерева, коронні страви та таланти сім'ї. Захоплюючими були і конкурси «Канапка», де діти з мамами робили бутерброди; тата на швидкість одягали ляльки у конкурсі «Наші тата вміють все». Потім батьки обраховували сімейний бюджет та купували інгредієнти до салату. Після цього їх поміняли обов’язками. Поки мама забивала цвях, тато пришивав ґудзик. Конкурс супроводжувався пісенними та танцювальними подарунками від вихователів та вихованців, чим було створено атмосферу свята, подаровано багато позитиву та посмішок.
Після вітального слова міського голови А.В. Повара, який приготував всім діткам солодкий подарунок, журі оголосило переможця, ним стала родина Надії та Сергія Сорок. В кінці заходу до гостей, батьків та дітей зі словами подяки звернулася завідуюча дитячим садочком І.Г. Гайченя. У своїй промові вона висловила також впевненість у тому, що це родинне свято залишить у серцях всіх присутніх надію, що наші діти понад усе будуть цінувати тих людей, які люблять, бережуть, дбають про них. Нехай усі родини будуть багаті щастям» та нагородила всіх грамотами та подарунками.