Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада На Олімпі науки
На Олімпі науки
Автор: Administrator   

 

З давніх-давен олімпіади мають велику популярність і давно вийшли за рамки спорту. Тепер на олімпіадах представляють не лише кращих у спорті, а й сильних у науці. Але об’єднує площини розуму та сили спільне бажання – перемогти.

 

 

І олімпійський девіз «Швидше, вище, сильніше» у певній мірі теж один на двох, одного стосується у прямому розумінні, а іншого - у переносному.

 

 

Згідно розпорядження міського голови за №32 від 25 березня 2013 року «Про проведення міської олімпіади випускників школи I ступеня», з метою стимулювання творчого розвитку учнів початкової школи, виявлення та підтримки обдарованих школярів, активізації творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання навчальних предметів у школі I ступеня сьогодні було проведено II етап олімпіади для учнів 4-х класів з таких предметів: українська мова, математика та природознавство, в якій взяли участь 18 дітей (по 2 учасника з предмету, 6 учнів зі школи). В актовому залі міської ради зібрались кращі учні міських шкіл, щоб продемонструвати свої знання та позмагатись за призові місця. Оцінювати учасників олімпіади буде шановне журі, до складу якого входять: Сай Л.О.- спеціаліст міської ради, Ковальчук О.Л.- методист районного методичного кабінету, Білан Т.В.- керівник МО вчителів початкових класів Олевської гімназії, Кузьмичова С.Г. – вчитель вищої категорії Олевської ЗОШ I- III ст. №2 та Шукель А.Я. – керівник РМО, вчитель початкових класів Олевської ЗОШ I- III ст. №3.

Сьогодні у монотонне шкільне життя увірвалась атмосфера інтелектуального свята. Для одних дітей – це чергове випробовування, для інших – перевірка знань. Хвилювалися і школярі, і вчителі. В цей день на них покладена відповідальна місія: зібратись із думками та знаннями, оволодіти своїм знервованим станом та гідно представити свій навчальний заклад.

 

 

 

Наука – це вершина, яку не здолаєш без наполегливості, бажання та підтримки. У наш час бажання вчитися є в одиниць, тому кожен педагог ставить перед собою завдання, щоб це бажання зародити, підтримати та розвивати  в дитині. Судячи із результатів це їм чудово вдається. Це ще раз доводить, що наші вчителі захоплені своєю справою, вірні своїй місії та професійно виконують покладені на них обов’язки. «Якщо не підтримати інтерес до знань у дитячому віці, то ми втратимо не одне мисляче покоління. Не можна заощаджувати на праці, яка прищеплює людині людські цінності. Такі моменти варті сил та уваги», - сказав міський голова А.В. Повар. Цікавим фактом є те, що найкращий результат у знаннях, відповідно перші місця, зайняли всі хлопчики. Серед 9 призових місць призерами стали лише дві дівчинки.

За сумлінну творчу працю, власний педагогічний стиль, високу результативність у засвоєнні учнями навчального матеріалу на належному програмовому рівні грамотами Олевської міської ради нагороджено Гаврилюк Аліну Юріївну та Кравченко Надію Дмитрівну - вчителів початкових класів Олевської ЗОШ №2, Білан Тетяну Володимирівну та Бочковську Марію Павлівну – вчителів початкових класів Олевської гімназії, Федірко Лесю Анатоліївну, Лузіну Валентину Миколаївну та Шмат Людмилу Борисівну – вчителів початкових класів Олевської ЗОШ №3.

 

 

За активного сприяння міської ради, в особі міського голови А.В. Повара, козацтва МГО «Козацтво Запорозьке», отаманом Олевського куреня є Омельчук О.В., членів виконкому - Дубченко Н.А., Іванченко Я.С., Шусти А.М. та Басюка В.Г. були підготовлені цінні подарунки переможцям та учасникам олімпіади. Всім, хто допоміг у проведенні свята, виносимо щиру подяку.

 

Про імена переможців та учасників читайте у наступному номері бюлетеня.