Серпень

Головна Новини Олевська міська рада «Гуртом і батька легше бити»
«Гуртом і батька легше бити»
Автор: Administrator

Через складні погодні умови, із незначним потеплінням, піднявся рівень води. У неабиякій ситуації опинилися жителі вулиці Чапаєва, у яких не має водовідводу.

Всі поверхневі води опиняються у дворі. З цього приводу, вони самоорганізувалися та звернулися до міської ради, щоб спільними зусиллями вирішити дану проблему. Шість жителів даної вулиці зібрали кошти на дизельне паливо, а міська рада взяла на себе витрати за техніку та роботу. За домовленістю, ОП «Теплових мереж» надало трактор для вивезення сміття, а приватний підприємець Сорока М.Ф. - екскаватор.

Сьогодні була організована робота по очистці канави, яка розташована обабіч дороги від забруднень. Намерзлий лід, сміття та бруд затримують стічні води, які в подальшому затоплюють двори та будинки вулиці Чапаєва. Вже після перших втручань, вода почала швидко стікати по каналізаційних трубах. Будемо сподіватись, що дана робота звільнить населення від наводнення та отримає позитивні відгуки від жителів вулиці.