Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Тему газифікації продовжено
Тему газифікації продовжено
Автор: Administrator   

Не так давно активно почали впроваджуватись проекти по газифікації міста Олевськ. У 2006 році вуличний кооператив Шевченка (це жителі 30 будинків) підписав один із таких проектів та був підключений до газопостачання. Жителі провулку Шевченка на той час відмовився від газифікації. На сьогодні, 10 із 14 власників помешкань, виявили бажання під'єднатись до газової труби, але для цього їм потрібна згода та дозвіл вищеназваного кооперативу.


З цього приводу 24 березня відбулися вуличні збори, на яких були присутні жителі вулиці й провулку Шевченка та представники міської ради на чолі з міським головою А.В. Поваром. Початок зібрання був емоційним, не обійшлося без криків, повчань та звинувачень між жителями даного куточку. Після того, як виговорили про наболіле, перейшли до вирішення конкретного питання. «Ми, поліщуки, довго сваримось, але до спільної думки приходимо завжди», - сказав міський голова. Правди ніде діти, менталітет не дозволяє вирішувати проблеми спокійно.

 

 

Голова даного кооперативу від свого імені висловила думку мешканців вулиці та умови, за яких вони дадуть згоду на підключення. Звісно, умова торкалась фінансової сторони питання, а це - 1000 гривень з кожного за підключення до центральної труби (у 2006 році ця сума складала 865 гривень). Ніхто не заперечує думки, що ті, хто займавсь питанням газифікації, проектом та документацією пройшов вогонь, воду та мідні труби, але у даному питанні є багато нюансів. Жителі газифікованих будинків не врахували того, що 60 % вартості газової труби було оплачено із міського бюджету. Тому ставити на торги спільне майно є питанням спірним. Якщо слідувати їх логіці, то частина коштів має належати і міській раді, а з цим категорично не згоден міський голова. Тому було вирішено, що гроші буде покладено на рахунок вуличного кооперативу, і в подальшому вони будуть використані як співфінансування на ремонт дороги та водовідведення по вулиці та провулку Шевченка .
Міська рада, як і раніше, надасть допомогу на кожен двір тим, хто хоче провести газ, буде допомагати та контролювати даний процес. Про подальше розгортання подій щодо газифікації провулку Шевченка будемо повідомляти на нашому сайті.

 

Наталія Дрозд