Серпень

Головна Новини Олевська міська рада «Зірочки» на конкурсі «Родина року 2013»
«Зірочки» на конкурсі «Родина року 2013»
Автор: Administrator

«Добрий день, шановна родино», - саме такими словами вітали вихователі ДНЗ №1 «Зірочка» учасників міського конкурсу «Родина року 2013». У якості почесного гостя було запрошено міського голову А.В. Повара, який приготував усім діткам смачний подарунок.

У конкурсі брали участь 7 родин, а саме: Чамора Артема, Колос Анни, Коваля Євгенія, Кизилової Софії, Чорного Владислава, Вдовенко Анни та Скорохода Євгенія. Насамперед, варто показати найоригінальніші, на нашу думку, роботи у номінації – родинне дерево. Ця справа, яка об’єднує за столом усю родину, є повчальною, адже зберігаються сімейні цінності та виховується родинне спілкування.

Батьки прийшли не одні, а з підтримкою: дідусями та бабусями, братиками та сестричками. Дітки показали всі свої зіркові таланти, якими розважали та радували присутніх: співали, танцювали та вірші розповідали. Цікавість та захоплення викликали конкурси. В одному з них, мами демонстрували свою майстерність у вмінні годувати дітей із закритими очима, а в іншому – татусі давали раду немовлятам, якими слугували ляльки. Вони готували їх до прогулянки: одягали підгузок, шапочку, повзунки, кофтинку та замотували у пелюшки. Татусі не лише швидко впорались із завданням, а й довели усім, що не пасуть задніх у такій справі.

Бабусь та дідусів вихователі теж не обійшли увагою. Поки бабусі відпочивали та рибалили, дідусі ламали голову над пазлами та кубиками.
Одні попрацювали руками, інші – головою, але подарунки отримали всі. Хоча, найголовнішим подарунком є радісний настрій та посмішки на обличчях. Цей конкурс по праву став родинним святом, який «витяг» з буднів та роботи і подарував спільну мить щастя.
Наталія Дрозд