Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада На порядок денний Правління АМУ – актуальні питання сьогодення
На порядок денний Правління АМУ – актуальні питання сьогодення
Автор: Administrator   

14 березня 2014 року у місті Києві відбулося чергове засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України», участь у якому брав і міський голова А.В. Повар.

 


Серед питань порядку денного особливий інтерес викликали та були підтримані членами правління проект Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, озвучений Г.П. Темником, Міністром регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства та проект Закону України «Про засади державної регіональної політики», інформацію щодо якого зробив Виконавчий директор АМУ М.В. Пітцик, так як існуюча в Україні система місцевого самоврядування, на сьогодні, не задовольняє потреби суспільства.
Схвалені також були пропозиції АМУ до проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», що перебуває на опрацюванні в Національному агентстві України з питань державної служби та концептуальні засади проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про вибори депутатів Автономної республіки Крим, депутатів міської ради та сільських, селищних, міських голів».

 


В рамках підготовки до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка, з метою реалізації проекту «Міста України – Шевченківському Каневу» запропоновано регіональним відділенням АМУ провести обговорення щодо участі міст – членів АМУ долучитися до створення унікального, історичного, наукового, культурного та туристичного комплексу пов’язаного із постаттю Т.Г. Шевченка.
Обговорювались також організаційні питання.