Головна Новини Олевська міська рада Журналісту на замітку
Журналісту на замітку
Автор: Administrator

На сайті «Вітол» розміщена стаття «Олевській міський голова прозвітував перед громадою» написаною Олександром Ніколайчуком.

Одразу хочеться звернути увагу пана Олександра на грамотність (не «Олевській», а «Олевський»), і це не єдина помилка в тексті, адже для людини, яка є депутатом міської ради та громадським журналістом — це речі не другорядні. Хочеться внести певні корективи в даний матеріал: апаратура куплена не за бюджетні кошти, а за гроші спонсорів. У статті були зазначені майже всі питання та нюанси, окрім одного: висловлювання жінки зі словами подяки міському голові А.В. Повару за людяність та намагання зробити місто комфортним для проживання. Чи вдячність олевчанки не вписалась у формат?
Варто відмітити активну громадську позицію Олександра, не байдужість до життя та проблем містечка, але висновки, зроблені шановним автором, повинні бути обґрунтованими, достовірними та не суперечити фактам. Відчувається Ваше прагнення бути корисним суспільству, от і працюйте на ваше прагнення, а не збирайте чутки. Не варто опиратися на приказку: «Папір все витримає», прагнення до кар’єризму подекуди губить молодих та недосвідчених.
І головне – не потрібно втрачати почуття поваги та такту до людей старшого віку.