Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Для Вас, прекрасні, любі, дорогі!
Для Вас, прекрасні, любі, дорогі!
Автор: Administrator

Від свята 8 Березня у всіх жінок залишились бажані подарунки, приємні спогади, аромат квітів до сих пір блукає кімнатами та кабінетами представниць прекрасної статі.

Одним із приємних спогадів є концерт, який відбувся у районному Будинку культури, присвячений всім жінкам, всім трудівницям та берегиням нашого Поліського краю. Перед початком концерту, актовий зал одразу наповнився святково одягненими гостями, які додали в атмосферу цього дійства гарного настрою та радісних посмішок.

Після запрошення ведучим на сцену, представники міської та районної влади сказали привітальне слово. Після чого відбулося нагородження жінок, з легкої та лагідної руки та доброго серця яких, живе, працює та відпочиває Олевщина. Міський голова А.В. Повар нагородив грамотами та грошовими преміями за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадську діяльність на користь міста та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8-го Березня члена виконавчого комітету міської ради Н.М. Тарасевич, працівницю ПП «Будпослуги 2» М.А. Романчук, прибиральницю адмінприміщення міської ради Г.М. Тарасюк, голову вуличного комітету вулиці Коцюбинського Н.І. Бідюк та заступника голови вуличного комітету вулиці Комарова Р.В. Кальонову.

Теплі привітання та квіти отримали, настала черга святкових номерів від артистів Будинку культури та вихованців ЦХЕТУМу. То ж не словом єдиним розважали публіку, а ще піснями, танцями та сценками. Сподіваємось, що такі приємні враження дадуть позитивну енергію на тривалий час.