Головна Новини Олевська міська рада Маленькі «сонечки» з вітаннями до мам
Маленькі «сонечки» з вітаннями до мам
Автор: Administrator

Дійсно тепло та сонячно було у дитячому садочку «Сонечко» № 19. Дітки разом із працівниками дитячого навчального закладу вітали своїх мам зі святом весни, з 8 Березня.

Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Захід супроводжувався віршованими виступами вихованців, які поетично дякували своїм матерям, бабусям за любов, підтримку та дбайливість. А ще подарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками від щирого серця. На свято до діток завітали казкові друзі — Весна та Карлсон, які розважали малечу. Вихователі та батьки всіляко підтримували маленьких артистів та весело аплодували. Свято закінчилось гарною традицією — повільним танцем мам зі своїми дітками.
Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло. І ми користуючись нагодою, вітаємо всіх мам, жінок із прекрасним весняним святом.