Головна Новини Олевська міська рада Співпраця як пріоритет
Співпраця як пріоритет
Автор: Administrator

Із технічним прогресом зростають і потреби населення, які потрібно задовільняти. Для того, щоб ці потреби можна було задовільнити якісно та зручно, міська влада співпрацює з підприємцями. Слід пам’ятати, що економіка міста розвивається завдяки співпраці влади міста з представниками малого та середнього бізнесу.

Саме з цією метою було відкрито новий магазин будівельних матеріалів. Тепер за адресою вул. Київська, 18 можна побачити красивий магазин із практичною назвою «Будматеріали», господарями якого є подружжя Гаврилюків, Алла Сергіївна та Віктор Григорович. На відкриття магазину, в якості почесних гостей, були запрошені міський голова А.В. Повар та керівник ПП «Будпослуги №1» О.В. Омельчук, який контролював проект будівництва. Також були присутні всі рідні та друзі, які допомагали та підтримували господарів магазину в цій нелегкій справі.
У вступному слові, міський голова А.В. Повар побажав господарям успіху та процвітання, а Віктор Григорович подякував всім присутнім та пообіцяв, що буде прагнути завоювати довіру покупців. Після цього, А.В. Повар, О.В. Омельчук та В.Г. Гаврилюк перерізали символічну червону стрічку. Святкове відкриття продовжилось вітаннями та запрошенням перших покупців.