Головна Новини Олевська міська рада Як працівники Олевського райавтодору пісок добували
Як працівники Олевського райавтодору пісок добували
Автор: Administrator

Назва замітки звучить як у байці, але та ситуація, свідками якої стали олевчани та заступник міського голови С.В. Мельник, на байку зовсім не схожа.

Вже не перший рік, Олевський райавтодор ДП «Житомирський автодор», керівником якого є В.П. Повар, на самовільно зайнятій земельній ділянці по вул. Промисловій зберігає піскосуміші. Коли вони закінчились, працівники даної установи, щоб хоч якось вийти із ситуації, вирішили зробити «кар’єр» по видобуванню піску на території міста. Заступник міського голови застав «на гарячому» працівників Олевського райавтодору, коли ті, без дозволу, копали пісок на зазначеній території, і як слід «всипав», не піску звісно. А склалася така ситуація тому, що керівництво Олевського райавтодору ДП «Житомирський автодор» не підготувало до осінньо-зимового періоду необхідну кількість піскосуміші для посипання доріг.
Ця ситуація є гарним приводом для посилення уваги та контролю з боку працівників прокуратури та державних інспекторів Державної екологічної інспекції у Житомирській області. Міська рада направила листи у відповідні інстанції, отож залишається лише чекати результату, а заодно перевіримо розсудливість та компетентність вищевказаних служб.