Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Конкурс «Вихователь року 2013»
Конкурс «Вихователь року 2013»
Автор: Administrator

Вихователі мають справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, - з маленькою людиною. Від вихователів, від їхнього вміння, майстерності, мистецтва та мудрості залежить, з якими знаннями дитина прийде у великий світ та якою буде її подальша дорога.

Виявлення та підтримка найбільш активних, талановитих, творчих педагогів, новаторів педагогічної справи, пропагування і розповсюдження їх досвіду, впровадження ефективних методів у систему виховання і навчання дітей дошкільного віку є метою конкурсу педагогічної майстерності «Вихователь року», який відбувся у приміщення Дитячого навчального закладу №19 «Сонечко». Хочеться зазначити, що даний конкурс проводиться вперше, але будемо сподіватися, що він стане хорошою традицією в садочках нашого міста. Адже у нас для цього є все необхідне: теплі приміщення та чудова матеріально - технічна база, якою пишаються завідуючі дитячих навчальних закладів та за створення якої завдячують міському голові А.В. Повару.

За звання кращого вихователя 2013 року змагалися вихователі: ДНЗ №1 «Зірочка» Н.М. Бочковська, ДНЗ №10 «Струмочок» В.П. Гребенюк, ДНЗ №19 «Сонечко» Л.Ф. Мацієвська та ДНЗ №24 «Віночок» с. Тепениця Л.П. Коструба.
Компетентне журі очолювала завідуюча районним методичним кабінетом Ю.А. Пекарська, а оцінювали виступи конкурсантів: заступник начальника відділу освіти А.А. Гаврилюк, методист РМК Н.В. Лук’янова, спеціаліст міської ради Л.В. Саковець, завідуюча ДНЗ №2 Н.А. Дубченко, завідуюча ДНЗ №15 М.М. Гілюк, завідуюча ДНЗ №3 Р.П. Власюк. Серед почесних гостей були присутні голова Олевської міської ради А.В. Повар, начальник відділу освіти Олевської райдержадміністрації В.П. Левченко та голова профспілки працівників освіти І.О. Терновий.

У своїх виступах кожна з конкурсанток прагнула якнайповніше викласти свої знання методики, уміння, накопичений досвід. Маючи у своєму арсеналі власний стиль, почерк, професійні знахідки, до виконання завдань підходили творчо, з любов'ю, з почуттям гумору.
Конкурс пройшов в теплій, дружній атмосфері, за активної підтримки колег - конкурсантів. Позитивні емоції та посмішки викликали виступи маленьких артистів - вихованців садочка №19 «Сонечко».
Ось так сьогодні пройшов перший етап конкурсу «Вихователь року 2013 року». Завтра вихователі демонструватимуть свої навики на відкритих заняттях з дітьми, які також оцінюватиме журі. Про головну інтригу, а саме: переможця конкурсу та винагороду читайте завтра на нашому сайті.