Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Конкурс «Вихователь року 2013»
Конкурс «Вихователь року 2013»
Автор: Administrator   

Вихователі мають справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, - з маленькою людиною. Від вихователів, від їхнього вміння, майстерності, мистецтва та мудрості залежить, з якими знаннями дитина прийде у великий світ та якою буде її подальша дорога.

 


Виявлення та підтримка найбільш активних, талановитих, творчих педагогів, новаторів педагогічної справи, пропагування і розповсюдження їх досвіду, впровадження ефективних методів у систему виховання і навчання дітей дошкільного віку є метою конкурсу педагогічної майстерності «Вихователь року», який відбувся у приміщення Дитячого навчального закладу №19 «Сонечко». Хочеться зазначити, що даний конкурс проводиться вперше, але будемо сподіватися, що він стане хорошою традицією в садочках нашого міста. Адже у нас для цього є все необхідне: теплі приміщення та чудова матеріально - технічна база, якою пишаються завідуючі дитячих навчальних закладів та за створення якої завдячують міському голові А.В. Повару.

 


За звання кращого вихователя 2013 року змагалися вихователі: ДНЗ №1 «Зірочка» Н.М. Бочковська, ДНЗ №10 «Струмочок» В.П. Гребенюк, ДНЗ №19 «Сонечко» Л.Ф. Мацієвська та ДНЗ №24 «Віночок» с. Тепениця Л.П. Коструба.
Компетентне журі очолювала завідуюча районним методичним кабінетом Ю.А. Пекарська, а оцінювали виступи конкурсантів: заступник начальника відділу освіти А.А. Гаврилюк, методист РМК Н.В. Лук’янова, спеціаліст міської ради Л.В. Саковець, завідуюча ДНЗ №2 Н.А. Дубченко, завідуюча ДНЗ №15 М.М. Гілюк, завідуюча ДНЗ №3 Р.П. Власюк. Серед почесних гостей були присутні голова Олевської міської ради А.В. Повар, начальник відділу освіти Олевської райдержадміністрації В.П. Левченко та голова профспілки працівників освіти І.О. Терновий.

 


У своїх виступах кожна з конкурсанток прагнула якнайповніше викласти свої знання методики, уміння, накопичений досвід. Маючи у своєму арсеналі власний стиль, почерк, професійні знахідки, до виконання завдань підходили творчо, з любов'ю, з почуттям гумору.
Конкурс пройшов в теплій, дружній атмосфері, за активної підтримки колег - конкурсантів. Позитивні емоції та посмішки викликали виступи маленьких артистів - вихованців садочка №19 «Сонечко».
Ось так сьогодні пройшов перший етап конкурсу «Вихователь року 2013 року». Завтра вихователі демонструватимуть свої навики на відкритих заняттях з дітьми, які також оцінюватиме журі. Про головну інтригу, а саме: переможця конкурсу та винагороду читайте завтра на нашому сайті.