Головна Новини Олевська міська рада Настав час якісних змін
Настав час якісних змін
Автор: Administrator

На порозі весни — найбільш оновлюючої пори року —оновлення відбувається і у міській раді. Тривають ремонтні роботи по створенню Центру з надання адміністративних послуг на 1-му поверсі, створення якого проходить у рамках проекту «Сталий міський розвиток».

На сьогодні вже багато зроблено, тому говорити є про що: замінено вікна та двері на енергозберігаючі, зроблено косметичний ремонт у приміщенні та кабінетах, сходи оновлено плиткою, зараз готуються ремонтно-монтажні роботи по підвісній стелі. І заслуга в цьому, насамперед, міського голови, депутатського корпусу, виконкому, апарату ради.
Безпосередню участь у створенні Центру бере громадська організація «АРГО» (Агенція розвитку громади м. Олевськ). За кошти Міжнародного фонду Відродження на даний час придбано та вмонтовано лише два кондиціонери повітря. На черзі — закупівля обладнання, придбання меблів та комп’ютерів.
Читаючи інформацію, опубліковану у газеті «Незалежна», складається таке враження, що Центр з надання адміністративних послуг створюється лише завдяки Халімончуку Ю.В. та Заруби Т.В. «І сміх і гріх» тим, хто почепив на свою голову лавровий вінок, привласнивши спільні досягнення лише собі. Тож прохання — не втрачайте дорогоцінний час на безпідставні оди.