Головна Новини Олевська міська рада «Роби добро і говори про це»
«Роби добро і говори про це»
Автор: Administrator

Саме так звучить лозунг сучасної благодійності, і не безпідставно, адже люди повинні знати та говорити про тих, кому не байдужі чужі проблеми. А особливо, якщо ці проблеми стосуються найціннішого скарбу життя — здоров’я. Міський голова А.В. Повар є саме такою людиною. Він не словах знає, в яких умовах знаходиться сьогодні медицина в Олевську, адже щодня спілкується з жителями міста.

Сьогодні кожна людина може відчути стан української медицини на собі. На жаль, ці почуття більш схиляються до негативу. Тому, щоб створити кращі умови для перебування пацієнтів у лікарні, міський голова Анатолій Васильович посприяв тому, щоб до Олевської ЦРЛ надійшла благодійна допомога, а саме: 8 ортопедичних ліжок, 8 матраців та 7 тумбочок, які незабаром займуть своє місце у терапевтичному та неврологічному відділеннях. Із захватом та задоволенням зустрічали благодійників головний лікар Олевської ЦРЛ М.І. Садовий та завідуюча терапевтичним відділенням О.П. Демкович. Вони були щиро раді та не приховували свого задоволення від отриманої допомоги.
 Допомога була надана Обласним благодійним фондом «Турбота та милосердя», директором якого є Рибицький Сергій Валентинович, якому хочеться подякувати за його добрі справи. Окрему подяку Анатолій Васильович висловлює Миколі Миколайовичу Камінському, який є головним організатором у наданні допомоги, Петру Антоновичу Камінському, Дубицькому Петру Антоновичу та пастору церкви християн віри євангельської "Віфезда" Дрозду Павлу Григоровичу за сприяння у наданні гуманітарної допомоги.