Головна Новини Олевська міська рада Благоустрій міста — спільна турбота влади та громади
Благоустрій міста — спільна турбота влади та громади
Автор: Administrator

Кожна людина хоче бачити своє місто чистим та озелененим, одним словом красивим. Але мало хто знає, скільки праці та сил вкладають люди щодня, намагаючись зробити його таким.

Рівень розвитку благоустрою має значний вплив на умови праці та відпочинку населення. Тому міська рада робить все можливе, щоб жителі міста Олевська були забезпечені послугами благоустрою на належному рівні. Але при наявності такої кількості порушників, можна твердо сказати, що деякі люди з вищесказаним не згодні, а більше, є затятими порушниками правил благоустрою. До них неодноразово звертались представники виконкому з проханням дотримуватись цих правил, але порозуміння вдається досягти лише на певний час.
Міський голова А.В. Повар твердо розуміє, що «Стіну непорозуміння треба розбирати по цеглині». Поки що цю «стіну» розбирає він та працівники міської ради, але, повірте, коли ця стіна схожа на Велику Китайську, складно підібрати правильні слова та донести їх до людей так, щоб їм захотілося цю стіну перелізти.