Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Оцінка результативності проекту «Сталий міський розвиток»
Оцінка результативності проекту «Сталий міський розвиток»
Автор: Administrator   

Завершився проект «Сталий міський розвиток», розпочатий за ініціативою Асоціації малих міст України. У зв’язку з цим проводилось анкетування з метою оцінки його результативності. До фокус-групи ввійшли представники різних соціальних груп – підприємці, безробітні, пенсіонери, представники громадських організацій міста, віком від 18 до 59 років.

 

 

Всі респонденти позитивно оцінили результати проекту та відзначили, що отриманий досвід допомагає в їх професійній та громадській діяльності. Після проведеного анкетування можна зробити висновок, що впровадження європейських принципів належного врядування підвищить якість надання адміністративних послуг населенню міста та допоможе налагодити співпрацю між громадськістю, бізнесом і владою.
Завдяки участі в проекті, Олевська територіальна громада отримала Стратегічний план розвитку міста Олевськ на 2012 – 2020 роки – ефективний інструмент соціально, економічно і екологічно збалансованого розвитку міста. Програма спрямована на створення умов для зміцнення потенціалу міста не основі ефективного функціонування реального сектору економіки, підвищення рівня добробуту населення, збереження історико-культурної спадщини, розвитку та формуванню сучасної інфраструктури.

 

Дякуємо учасникам опитування за активну участь в дослідженні!