Головна Новини Олевська міська рада Оцінка результативності проекту «Сталий міський розвиток»
Оцінка результативності проекту «Сталий міський розвиток»
Автор: Administrator

Завершився проект «Сталий міський розвиток», розпочатий за ініціативою Асоціації малих міст України. У зв’язку з цим проводилось анкетування з метою оцінки його результативності. До фокус-групи ввійшли представники різних соціальних груп – підприємці, безробітні, пенсіонери, представники громадських організацій міста, віком від 18 до 59 років.

Всі респонденти позитивно оцінили результати проекту та відзначили, що отриманий досвід допомагає в їх професійній та громадській діяльності. Після проведеного анкетування можна зробити висновок, що впровадження європейських принципів належного врядування підвищить якість надання адміністративних послуг населенню міста та допоможе налагодити співпрацю між громадськістю, бізнесом і владою.
Завдяки участі в проекті, Олевська територіальна громада отримала Стратегічний план розвитку міста Олевськ на 2012 – 2020 роки – ефективний інструмент соціально, економічно і екологічно збалансованого розвитку міста. Програма спрямована на створення умов для зміцнення потенціалу міста не основі ефективного функціонування реального сектору економіки, підвищення рівня добробуту населення, збереження історико-культурної спадщини, розвитку та формуванню сучасної інфраструктури.

Дякуємо учасникам опитування за активну участь в дослідженні!