Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2020
Березень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Оцінка результативності проекту «Сталий міський розвиток»
Оцінка результативності проекту «Сталий міський розвиток»
Автор: Administrator   

Завершився проект «Сталий міський розвиток», розпочатий за ініціативою Асоціації малих міст України. У зв’язку з цим проводилось анкетування з метою оцінки його результативності. До фокус-групи ввійшли представники різних соціальних груп – підприємці, безробітні, пенсіонери, представники громадських організацій міста, віком від 18 до 59 років.

 

 

Всі респонденти позитивно оцінили результати проекту та відзначили, що отриманий досвід допомагає в їх професійній та громадській діяльності. Після проведеного анкетування можна зробити висновок, що впровадження європейських принципів належного врядування підвищить якість надання адміністративних послуг населенню міста та допоможе налагодити співпрацю між громадськістю, бізнесом і владою.
Завдяки участі в проекті, Олевська територіальна громада отримала Стратегічний план розвитку міста Олевськ на 2012 – 2020 роки – ефективний інструмент соціально, економічно і екологічно збалансованого розвитку міста. Програма спрямована на створення умов для зміцнення потенціалу міста не основі ефективного функціонування реального сектору економіки, підвищення рівня добробуту населення, збереження історико-культурної спадщини, розвитку та формуванню сучасної інфраструктури.

 

Дякуємо учасникам опитування за активну участь в дослідженні!