Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада З турботою про майбутнє дітей
З турботою про майбутнє дітей
Автор: Administrator   

Статус сучасного соціального педагога не вигаданий і не породжений спонтанно. Він формується під впливом сьогоднішніх реалій. Для цього необхідно, щоб соціальний педагог був професійно підготовлений, досить освічений для ведення виховної роботи.

 

 

Пріоритетне місце в його роботі належить діяльному початку, активній, творчій дії в тих або інших соціальних варіантах.  Сьогодні це називається педагогічною майстерністю. Необхідність такого майстра в закладах дошкільної освіти зацікавила і міського голову А.В. Повара. Він хоче зробити все можливе, щоб в садочках були не лише хороше матеріальне забезпечення, але й якісний навчально-виховний процес.

 


На виробничу нараду, яка відбулася 4 лютого, були запрошені завідуючі дитячими садочками міста Олевська. Оскільки у місті склалася така ситуація, що багато дітей віком від 0 до 6 років не відвідують садочок, виникла нагальна потреба у додатковій вакансії соціального педагога. За словами завідуючих, один соціальний працівник на 3 садочки не може виконувати роботу у повному обсязі, тому існує гостра необхідність у поповненні дошкільних закладів освіти новим соціальним працівником для соціального інспектування сімей з такими дітьми.