Головна Новини Олевська міська рада Шлях співпраці Українка — Олевськ
Шлях співпраці Українка — Олевськ
Автор: Administrator

За підтримки швейцарсько-українського проекту DESPRO відбулося засідання правління координаційної ради секції малих міст АМУ та Асоціації малих міст України, а також круглий стіл на тему “Вивчення потреб малих міст в підтримці українсько-швейцарського проекту сприяння децентралізації DESPRO“. Відвідав ці заходи, які відбулися 01 лютого 2013 року у м.Українка, і міський голова м. Олевська А.В. Повар.

Під час засідання були обговорені проблемні питання, які стосуються підтримки малих міст. Не менш важливою інформацією став проект «Розробка і впровадження в малих містах України інструментів доступу до публічної інформації». Серед пропозицій до правління АМУ, зацікавлення викликало сприяння реалізації проекту «Корисна SMS» через надання бази мобільних телефонів міських голів малих міст.
Підбито підсумки роботи координаційної ради у 2012 році. Варто відмітити, що взаємодія з комітетами Верховної ради та Міністерствами надала можливість брати участь в обговоренні ряду законопроектів, які стосувалися питань органів місцевого самоврядування. Складено план діяльності секції малих міст АМУ та АММУ на 2013 рік. Міські голови в черговий раз почерпнули для себе багато корисної інформації, яка допомагає координувати та організовувати роботу в своєму місті.
  А.В.Повар висловлює щиру подяку за запрошення та теплий прийом Президенту Асоціації малих міст України Вілкулу Ю.Г., віце-президенту Асоціації малих міст України Козирєву П.Г., віце-президенту виконавчої роботи Асоціації міст України Піцику М.В., виконавчому директору Асоціації малих міст України Полтавець В.Д., а також всім депутатам Верховної Ради, які опікуються органами місцевого самоврядування.