Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Реформа охорони здоров’я: ризик чи реальність?
Реформа охорони здоров’я: ризик чи реальність?
Автор: Administrator   

«Кожна людина має невід’ємне і непорушне право на охорону здоров’я, суспільство і держава відповідальна перед сучасним та майбутніми поколіннями за рівень здоров’я і збереження генофонду народу України, забезпечують пріоритетність охорони здоров’я в діяльності держави, поліпшення умов праці, навчання, побуту і відпочинку населення, розв’язання екологічних проблем, вдосконалення медичної допомоги і запровадження здорового способу життя…»

Саме так звучить вступ Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я». Ми звикли до того, що на свята, будь-то День народження чи Новий рік нам бажають міцного здоров’я. Хоч це і усталений штамп усіх вітань, однак зважаючи на умови сучасного життя, це чи не найголовніше, чого нам не вистачає.

 


Широко пропонований кілька місяців тому початок медичної реформи мав зрушити вітчизняну систему охорони здоров’я з мертвої точки. Це не означає, що вона є поганою, просто у сучасних умовах ця система не досить дієва та не приносить бажаного результату. Змінюються люди, світ, з’являються технічні інновації, тому не дивно, що з’являються і нові потреби населення. Щоб іти в ногу з часом, необхідно йти шляхом реформ та перебудов.
На конференції, яка відбулася 24 січня у місті Житомирі, головною темою обговорення стало реформування в галузі медицини, а саме зміни у наданні первинної та вторинної медичної допомоги. Відвідав цю конференцію і наш міський голова А.В. Повар, який зацікавлений у переході охорони здоров’я на вищий європейський рівень, і згоден підтримувати дану галузь у місті. Він вважає доцільним створення належних умов для медичного обслуговування не лише у місті, а й у різних куточках району. Кожен олевчанин має відчувати та бачити піклування з боку місцевої влади. Бо як цитує Анатолій Васильович «здоров’я — стан повного душевного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб чи фізичних дефектів».


Наталія Дрозд