Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Спів української «Ластівки» полонив польського глядача
Спів української «Ластівки» полонив польського глядача
Автор: Administrator

У Польщі в місті Бендзін відбувся 19 «Міжнародний фестиваль колядок і пасторалєк», почесним гостем та учасником якого став наш Олевський дитячий вокальний ансамбль «Яскулечка» («Ластівка»), які стали дипломантами цього співочого дійства.

Своїми враженнями щодо поїздки поділилася шановна гостя, голова Олевського районного відділу Спілки поляків в Україні, керівник ансамблю «Яскулечка» Діна Вікторівна Халімончук.
«Наші дітки», — говорить Діна Вікторівна, не просто побували за кордоном, вони жили певний час у сім’ях поляків, де їх радо та тепло приймали. Ансамбль «Яскулечка» дав п’ять концертів у містах Шльонського воєводства. Українським дітям організували екскурсію у старовинний замок, вугільну шахту, Музей хліба, лісове господарство та базу відпочинку. Ця поїздка принесла безліч позитивних емоцій, нових вражень та цікавих знайомств. А найбільше наших українських колядників вразив високий рівень підготовки та організації фестивалю». Чим ще поляки дивували та частували українських гостей читайте у лютневому номері бюлетеня «Новини Олевська».