Головна Новини Олевська міська рада Ринок землі в Україні: сьогодення та перспективи
Ринок землі в Україні: сьогодення та перспективи
Автор: Administrator

«Ринок земель: організаційно-правова основа та прогноз соціально-економічних наслідків» — такою була тема міжрегіональної науково-практичної конференції, організованої Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад.

На конференції, яку 24 січня відвідали працівники міської ради, заслухано та обговорено доповіді з питань, що стосуються стану підготовки до запровадження ринку земель, його правової основи, участі у ньому суб’єктів земельних відносин та передбачувані прогнози наслідків на розвиток сільських територій. Жваву дискусію викликала проблема формування земельних ділянок та державної реєстрації прав на них після 01 січня 2013 року.
Учасниками конференції було прийнято резолюцію, яку надіслали до розгляду відповідним державним органам. Вирішено обговорення проблем та перспектив удосконалення земельних відносин продовжити на наступних міжрегіональних науково-практичних конференціях, які буде проводити Асоціація.