Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Зустріч міського голови з підприємцями
Зустріч міського голови з підприємцями
Автор: Administrator   

Створення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва є одним з пріоритетних напрямків місцевої влади. Підприємниці сприяють розв’язанню проблем продуктивної зайнятості населення і послабленню соціального напруження, насичення ринку товарами та послугами. Подолання проблем розвитку малого підприємництва можливе шляхом об’єднання зусиль самих підприємців та органів місцевого самоврядування.


16 січня в приміщенні міської ради відбулася зустріч приватних підприємців з міським головою, головною темою обговорення якого став проект будівництва павільйону біля автовокзалу, а саме на місці старої водонапірної башні. Підприємці відкрито обговорювали фінансові та організаційні сторони питання. Жваву дискусію викликали ціна даного проекту, якість та закупівля будівельних матеріалів. Неправдиві чутки щодо даного рішення викликали хвилю обурення серед міського населення. А саме незаконний продаж землі та непотрібність закладу роздрібної торгівлі, де продаватимуть «китайський непотріб». Однак хочемо запевнити жителів Олевська, що вирішення всіх питань відбулися згідно закону, а земля була і залишається у власності територіальної громади міста. А на рахунок «китайського непотребу» хочеться сказати наступне, що якби люди його не купували, то і продавати було б нікому. Крім того, так званий «непотріб» коштує набагато дешевше, ніж товари українського чи європейського «бренду». Кожен має право купувати те, що йому по кишені.
Пам’ятайте, ефективний розвиток економіки міста, збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів, а також вирішення соціальних проблем, у тому числі зменшення безробіття, підвищення життєвого рівня людей — здебільшого залежить від діяльності суб’єктів підприємництва.