Липень

ПРОГРАМА

ПРОГРАМА

соціально-економічного розвитку м. Олевськ на 2013 рік

Загальна характеристика Програми економічного і соціального розвитку міста Олевська Житомирської області  на 2013рік

1. Ініціатор розроблення Програми економічного і соціального розвитку міста Олевська Житомирської області  на 2013рік

Олевська міська рада

2. Розробник Програми

Заступники міського голови, начальник відділу фінансово-господарської роботи

3. Співрозробники Програми

Виконавчий апарат міської ради

4. Відповідальний виконавець Програми

Олевська міська рада

5. Учасники Програми

Виконком міської ради, підприємства комунальної власності, суб’єкти підприємницької діяльності, ОП «Теплових мереж», ДП ПП «Будпослуги-2»,  громадські організації міста, населення міста. За згодою: райсанепідемстанція,  Олевське управління водного господарства, ШБУ-42.

6. Термін реалізації Програми

2013 рік

7. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Державний, обласний, районний, міський бюджети

Основна мета розвитку міста у 2013 році:

Програма спрямована:

• на виконання заходів Стратегічного плану розвитку м. Олевська;
  •  на створення умов для зміцнення потенціалу міста на основі ефективного функціонування реального сектору економіки;
  •  підвищення рівня добробуту населення, збереження історико-культурної спадщини,   співпрацю між громадськістю, бізнесом і владою, розвиток та формування сучасної інфраструктури.

Цілями діяльності міської ради є підвищення ефективності фінансово-бюджетної політики, забезпечення стабільного функціонування бюджетної системи в умовах фінансово-економічної кризи шляхом зміцнення та збільшення дохідної частини бюджету, підвищення ефективності, оптимізації раціонального використання бюджетних коштів.

Основні завдання та заходи на 2013 рік:

• забезпечення виконання заходів, передбачених Стратегічним планом розвитку міста та даною програмою соціально-економічного розвитку території;
  • забезпечити виконаннядохідної частини бюджету;
  •  забезпечити своєчасну та в належних розмірах сплату фізичними та юридичними особами податків, зборів та обов'язкових платежів до місцевого бюджету;
  •  переглянути тарифи на комунальні послуги відповідно до їх реальної вартості;

Очікувані результати:

• стабільне функціонування бюджетної системи;
  • збільшення дохідної частини міського бюджету;
  • підвищення ефективності використання бюджетних коштів, що дозволить ефективно їх залучати на вирішення першочергових заходів у житлово-комунальній та соціальній сферах;
  • розвиток інфраструктури та інженерних мереж міста;
  • ліквідація підтоплення території;
  • залучення інвестицій в розвиток території міста.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ТА ЗАХОДИ РОЗВИТКУ ОЛЕВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТА ШЛЯХИ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ У 2013 РОЦІ

Зкачати таблицю

МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ

Нормативно-правове забезпечення.

Для забезпечення реалізації Програми передбачається прийняття ряду рішень сесії, виконкому міської  ради, регуляторних актів органами місцевого самоврядування на підставі чинного законодавства, спрямованих назабезпечення реалізації завдань Програми економічного і соціального розвитку міста Олевська  на 2013 рік.

Фінансове забезпечення.

Фінансування  виконання   комплексу   заходів,    передбачених Програмою,  здійснюватиметься за рахунок коштів відповідних розділів  місцевих бюджетів   і  місцевих  фондів  охорони  навколишнього  природного середовища, державного та районного бюджету, а також із залученням інших джерел.  Фінансування Програми може здійснюватися підприємствами  всіх  форм  власності, іншими юридичними особами.

Виходячи з фінансових можливостей бюджету поточного року, розробляється техніко-економічне обґрунтування вартості заходів, проектно-кошторисна документація назабезпечення реалізації завдань Програми економічного і соціального розвитку міста та приймається до виконання.

Організаційне забезпечення.

Організаційне забезпечення реалізації Програми  здійснюватиме

виконком та апарат  міської ради.

Орган, що забезпечує організацію виконання Програми, на протязі року має представляти техніко-економічне обгрунтування вартості заходів для включення змін у витрати бюджету міської ради та вносить пропозиції щодо змін до Програми.

Інформування про стан реалізації завдань Програми економічного і соціального розвитку міста Олевська та участь громадськості в її реалізації

З метою   підвищення   рівня участі населення у виконанні заходів економічного і соціального розвитку міста  Програмою передбачається:
-  висвітлення в засобах масової інформації, інформаційному бюлетені та сайті міської ради проблем та напрямків розвитку територіальної громади міста;

- розроблення та  впровадження пропозицій щодо участі населення у виконанні заходів економічного і соціального розвитку міста  , у тому числі юнацтва та молодого покоління,  забезпечення широкої інформованості з проблем життєдіяльності громади та території міста.

-  участь активу вуличних комітетів, громадських організацій міста у виконанні заходів Програми соціально-економічного розвитку міста.

СОЦІАЛЬНІ, ЕКОНОМІЧНІ    РЕЗУЛЬТАТИ  РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ.

Реалізація Програми   забезпечить:

- розвиток інфраструктури території міської ради;

- збереження стабільної санітарно-епідеміологічної та екологічної ситуації на території міста;

-  залучення громадськості у реалізації цих заходів;

- посилення  узгодженості   діяльності  місцевих органів  виконавчої  влади,  органів   місцевого   самоврядування, громадських     організацій   у виконанні Програми економічного і соціального розвитку міста.

- поліпшити якість обслуговування  населення в сфері поводження з побутовими відходами;

-  виконання стратегічного плану розвитку міста.