Головна Новини Інформаційний бюлетень Зелений туризм
Зелений туризм

Зелений туризм - реальний шанс започаткування власної справи

Вдале географічне розташування, приваблива природа, колоритний ландшафт, сприятливі кліматичні умови, дари лісу, давня багата історія, наявність цікавих історичних об'єктів

(Бабина гора, Свято-Миколаївська церква 16ст.), залізничний вокзал (архітектурна пам'ятка 1903 року), будинок лісника, неподалік унікальна природна пам’ятка "Кам’яне село" – ось неповний перелік з широкими можливостями використання природного продукту, матеріального та культурного потенціалу регіону для започаткування власної справи - зеленого туризму.

Зелений туризм - це вид підприємницької діяльності, що дає розв'язати проблему вашої зайнятості, покращити добробут родини. Він передбачає повноцінний відпочинок у приватній садибі.
Отже, якщо Ви маєте власну садибу, ведете особисте селянське господарство, можете надати в користування відпочиваючих комфортне житло, організувати прогулянки і риболовлю тощо та забезпечити їх стравами місцевої кухні - цей вид підприємницької діяльності саме для Вас.
Необхідні консультації з нормативно-правових, економічних та інших питань щодо діяльності у цій галузі, ознайомлення з вимогами до спектру та якості послуг у сфері обслуговування Вам можуть надати спеціалісти державної Служби зайнятості.