Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Інформаційний бюлетень Зробимо відповідні висновки
Зробимо відповідні висновки
Автор: Administrator   

Так як сесію міської ради вдалося провести із третьої спроби, мимоволі виникає думка про неналежне виконання окремими депутатами деяких своїх обов’язків.

 

 


Звичайно, ідеальних депутатів, які на 100 відсотків виконують усі свої обов’язки та використовують усі депутатські права і можливості, в житті насправді немає. Адже депутати проводять свою роботу в раді і виборчому окрузі на громадських засадах, поєднуючи основну роботу з депутатською.
Але якщо депутат не відвідує засідань постійних комісій та сесій пленарних засідань ради, позбавляючи себе можливості брати участь в обговоренні проектів рішень, використовувати своє виключне право на депутатські запити, не інформує раду про потреби територіальної громади, своїх виборців, то постає цілком слушне питання: "А для чого ця людина взагалі йшла у депутати?"
І у виборців є всі підстави порушувати, хоч і складну та обтяжливу, але єдино правильну можливість і процедуру - відкликання непрацюючого депутата.
Виконавчий апарат міської ради зробив аналіз відвідування депутатами сесій ради з початку нового скликання.
Думаємо, що переглянувши його, кожен може сам проаналізувати і зробити для себе проміжний висновок щодо внутрішньої відповідальності своєї депутатської роботи.


Екран обліку відвідування депутатами пленарних засідань сесій міської ради