Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Загальна інформація Державна міграційна служба інформує
Державна міграційна служба інформує
Автор: Administrator   

6 грудня 2012 року набрав чинності Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».


Відповідно до цього Закону в Україні розпочато процес поступового впровадження документів, що міститимуть безконтактний електронний носій із біометричними даними власника документу.
Першим кроком до впровадження таких документів буде розробка та ухвалення ряду нормативно-правових актів, які будуть регулювати процедуру оформлення та видачі документів нового зразка (Біометричні документи).


Окрім цього вживатимуться заходи щодо створення інфраструктури та забезпечення всіх територіальних підрозділів Державної міграційної служби України необхідним обладнанням для оформлення та видачі біометричних документів.

 

 

Лише після врегулювання зазначених питань Державна міграційна служба України розпочне оформлення та видачу біометричних документів відповідно до зазначеного Закону України, про що буде додатково та завчасно повідомлено в засобах масової інформації.
Разом з цим, залишаються чинними положення про паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон, затверджені Постановою Верховної Ради України від 26 червня 1992 року №2503-ХІІ, таким чином, Державна міграційна служба України буде видавати громадянам документи «старого» зразка до завершення підготовчих заходів щодо впровадження біометричних документів.


Важливим є те, що зазначений Закон України не містить жодних вимог для жодних категорій осіб відносно термінового (обмеженого у часі) обміну виданих раніше документів на документи нового зразка. Таким чином, всі паспорти громадянина України, видані відповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 червня 1992 року №2503-ХІІ будуть чинними безстроково і обмінювати їх на біометричні паспорти - це право, але не обов'язок громадян України.


Аналогічною є ситуація із паспортами громадянина України для виїзду за кордон (закордонні паспорти). Такі документи зберігатимуть свою чинність у повному обсязі до дати, зазначеної у паспорті, як кінцева дата дії. З ними можна буде і надалі виїжджати за кордон, отримувати візи тощо.


Варто також зазначити, що громадяни, які до моменту початку оформлення біометричних документів вже подали та подаватимуть заяви про оформлення та видачу паспортів (як паспортів громадянина України, так і паспортів громадянина України для виїзду за кордон), отримають документи «старого» зразка, які також будуть чинними відповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 червня 1992 року №2503-ХІІ.


Завідувач Олевського РС УДМС І.Д.Барановський