Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада З Днем місцевого самоврядування
З Днем місцевого самоврядування
Автор: Administrator   

Шановні депутати, члени виконкому, працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди державного свята –

Дня місцевого самоврядування.

 


Ваша наполегливість і відданість у праці, високий професіоналізм і компетенція, відповідальність та висока громадянська позиція є гідним внеском у розбудову місцевого самоврядування на місцях.
Хай День місцевого самоврядування об’єднує нас у спільному прагненні зробити наше місто, державу щасливими і багатими.

 

24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла Акт проголошення незалежності України. Відтоді минуло 21 рік, які є роками становлення і розбудови незалежної демократичної держави. Відверто кажучи, шлях нелегкий…
21 рік виповнюється і новому в нашій країні інституту публічної влади - місцевому самоврядуванню.
Дванадцятий раз будемо відзначати День місцевого самоврядування, який встановлений в Україні згідно з Указом Президента України "Про день місцевого самоврядування" від 25.11.2000 року № 1250/2000.
Місцеве самоврядування по праву називають наріжним каменем народовладдя, основою будь-якої демократичної держави.
Трохи більше 20 років незалежності в масштабах світової історії - невеликий відрізок часу. Але для народу України - це епоха, яка назавжди увійде в літопис нашої державності. За ці напружені роки державного становлення, проведення політичних, соціальних і економічних перетворень нагромаджено значний досвід. Опираючись на нього, ми маємо можливість не лише для зважених оцінок зробленого, але й для більш чіткого визначення рис і контурів розвитку міста на перспективу. Всі ми хочемо жити у процвітаючій державі, і вона такою стане.
Заради цього варто віддати свої сили, знання та досвід, вогонь сердець та душ. Тож давайте будемо вірити у майбутнє України, жити і працювати для неї, заради нашого сьогодення і майбутнього.
Час невпинно віддаляє нас від ключової події - виборів депутатів міської ради, міського голови.
Відзначаючи чергову річницю Дня місцевого самоврядування можна з впевненістю сказати, що воно, як одне із складових влади, з кожним роком займає все більш визначне місце по вирішенню соціально-економічних та політичних проблем на місцях.
Тому, хочу звернутися до депутатського корпусу, членів виконкому, голів вуличних комітетів, громадських організацій із закликом до активної співпраці з метою подальшого розвитку, процвітання самого міста і його кожного жителя.
Місцева рада має чітко визначену мету - забезпечення безперебійної життєдіяльності населення м. Олевська. Саме від неї, від вміння працювати з державними структурами, представниками різних політичних партій, громадськими організаціями залежить ефективна робота та розвиток міста.
Так, депутатська робота нелегка, але депутатський корпус міської ради гідно представляє своїх виборців.
Вірю, що і надалі всі Ваші зусилля будуть направлені на захист їх інтересів, на подальший розвиток міста.


А.В. Повар - міський голова