Головна Новини Олевська міська рада Олевськ відвідала науковий співробітник німецького інституту
Олевськ відвідала науковий співробітник німецького інституту
Автор: Administrator

У суботу 24 листопада Олевськ відвідала науковий співробітник німецького інституту імені Лебніца Доріт Хапп.

Метою візиту була ділова бесіда з робочою групою проекту «Сталий міський розвиток», де було обговорено зміст та суть Стратегічного плану розвитку міста Олевськ, проблеми, з якими зіткнулися члени робочої групи проекту в процесі написання Плану та можливості реалізації цілей розробленої стратегії. З’ясовували питання причин депресивності нашого міста. Співрозмовники зробили висновок, що Олевськ вважається депресивним через недостатнє фінансування з Державного бюджету та із-за відсутності бюджетоутворюючих підприємств.

Гості знайомились із містом, спілкувались із населенням, відвідували визначні місця та цікавились його історією. Відзначили, що Олевськ є гостинним, чистим та охайним. Вони відвідали акцію «Запали свічку» і були приємно вражені відношенням олевчан до своєї історії. Місс Доріт, під час прогулянки, кілька разів наголосила, що депресивності в Олевську вона так і не побачила. У спілкуванні з жителями міста, зробила висновок, що більшість людей задоволені тим, що вони живуть в Олевську.