Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада У замкнутому колі
У замкнутому колі
Автор: Administrator   

 

Сьогодні більшість із нас не уявляє, як можна жити без водогону, центрального опалення, електроенергії. Але, на жаль, залишається невирішеним питання, чому ці послуги можуть бути низької якості, а інколи і взагалі недоступні нам у необхідному обсязі.

 

Однією із обставин, крім недостатнього забезпечення фінансовими ресурсами, не відшкодування різниці у тарифах, низьким рівнем залучення інвестицій в галузь, є постійні неплатежі за отримані послуги, які спричиняють значне відставання доходів підприємств від експлуатаційних витрат, позбавляють можливості розвивати виробництво, поновлювати основні фонди. Як наслідок, на ОП "Теплових мереж" продовжує функціонувати значна частина морально застарілого та фізично зношеного обладнання, заміна якого могла б значною мірою сприяти зменшенню кінцевої вартості житлово-комунальних послуг та економії енергоресурсів.

 

Ось і виникає така ситуація, просто, інакше кажучи, замкнуте коло.

 

Нагадуємо власникам будинків, що перебувають у власності територіальної громади м. Олевськ, про суми боргу за отримані послуги станом на 15.11.2012 року.

Панченко О.А. - директор ОП "Теплових мереж"