Головна Новини Олевська міська рада У замкнутому колі
У замкнутому колі
Автор: Administrator

Сьогодні більшість із нас не уявляє, як можна жити без водогону, центрального опалення, електроенергії. Але, на жаль, залишається невирішеним питання, чому ці послуги можуть бути низької якості, а інколи і взагалі недоступні нам у необхідному обсязі.

Однією із обставин, крім недостатнього забезпечення фінансовими ресурсами, не відшкодування різниці у тарифах, низьким рівнем залучення інвестицій в галузь, є постійні неплатежі за отримані послуги, які спричиняють значне відставання доходів підприємств від експлуатаційних витрат, позбавляють можливості розвивати виробництво, поновлювати основні фонди. Як наслідок, на ОП "Теплових мереж" продовжує функціонувати значна частина морально застарілого та фізично зношеного обладнання, заміна якого могла б значною мірою сприяти зменшенню кінцевої вартості житлово-комунальних послуг та економії енергоресурсів.

Ось і виникає така ситуація, просто, інакше кажучи, замкнуте коло.

Нагадуємо власникам будинків, що перебувають у власності територіальної громади м. Олевськ, про суми боргу за отримані послуги станом на 15.11.2012 року.

Панченко О.А. - директор ОП "Теплових мереж"