Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Укладено договір про співпрацю
Укладено договір про співпрацю
Автор: Administrator   

 

У середині жовтня було укладено Суспільний договір між Олевською міською радою та вісьмома громадськими організаціями міста.

Метою договору є налагодження відкритої і прозорої співпраці між владою та представниками громади.

 

Міська рада погодилась проводити публічні консультації з громадськістю перед прийняттям суспільноважливих управлінських рішень, сприяти утворенню міських органів самоорганізації населення та реалізації гуманітарних та соціальних проектів громадських організацій, підтриманими зовнішніми донорами, шляхом дольового фінансування з міського бюджету та запроваджувати конкурси проектів громадських організацій.

 

Громадські організації, в свою чергу, мають можливість проводити і організовувати публічні заходи за участю влади для пошуку оптимальних шляхів вирішення місцевих проблем, досліджувати потреби громади, опитування, анкетування, вивчати громадську думку, а також брати участь у конкурсах та проектах для залучення фінансування ззовні.

 

Завдяки укладеному Суспільному договору буде активізовано діяльність громадських організацій, очікується співпраця між громадою та органами місцевого  самоврядування на благо розвитку міста.

О. Налапко - відповідальна за зв’язки з громадськістю