Головна Новини Олевська міська рада Укладено договір про співпрацю
Укладено договір про співпрацю
Автор: Administrator

У середині жовтня було укладено Суспільний договір між Олевською міською радою та вісьмома громадськими організаціями міста.

Метою договору є налагодження відкритої і прозорої співпраці між владою та представниками громади.

Міська рада погодилась проводити публічні консультації з громадськістю перед прийняттям суспільноважливих управлінських рішень, сприяти утворенню міських органів самоорганізації населення та реалізації гуманітарних та соціальних проектів громадських організацій, підтриманими зовнішніми донорами, шляхом дольового фінансування з міського бюджету та запроваджувати конкурси проектів громадських організацій.

Громадські організації, в свою чергу, мають можливість проводити і організовувати публічні заходи за участю влади для пошуку оптимальних шляхів вирішення місцевих проблем, досліджувати потреби громади, опитування, анкетування, вивчати громадську думку, а також брати участь у конкурсах та проектах для залучення фінансування ззовні.

Завдяки укладеному Суспільному договору буде активізовано діяльність громадських організацій, очікується співпраця між громадою та органами місцевого  самоврядування на благо розвитку міста.

О. Налапко - відповідальна за зв’язки з громадськістю