Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада До уваги мешканців міста
До уваги мешканців міста
Автор: Administrator   

Власники приватних житлових будинків - джерел утворення побутових відходів, повинні укладати договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, здійснюють оплату таких послуг.

 

 

Збирання та вивезення побутових відходів від приватного сектора житлової забудови у межах міста Олевська здійснює приватне підприємство "Будпослуги-2", яке уповноважене на це органом місцевого самоврядування.

 

Громадяни України зобов'язані дотримуватися вимог Закону України "Про відходи" та інших нормативно-правових актів у сфері поводження з відходами, вносити в установленому порядку плату за користування послугами підприємства, що займається перевезенням і захороненням відходів.

 

Виконком Олевської міської ради звертається до мешканців міста з проханням своєчасно укласти договори на вивезення сміття та провести оплату за надану послугу.

Від житлових будинків, мешканці яких не заключили договори на вивезення сміття та не провели оплату, сміття вивозитись не буде.

 

ФОТОФАКТ

 

Нагадуємо, що з початку лютого 2010 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами". Тепер суми штрафу для юридичних осіб (приватних підприємців) складають від 850 до 1700 грн., а для фізичних осіб штраф за порушення складає від 340 до 1360 грн. Скасовано таку норму адміністративного стягнення як попередження.

 

Штрафи стягуються за порушення, виписані у Правилах благоустрою міста: неналежне прибирання територій, знесення зелених насаджень, стоянку автомобілів у зеленій зоні, розклеювання листівок у несанкціонованих місцях, винесення сміття, прибраного з територій підприємств, організацій, установ, прибудинкових територій на вулиці і провулки міста тощо.

В.В. Колбасюк - заступник міського голови.

 

Із 2007 року, початку діяльності і по даний час, ОП "Теплових мереж" надає послуги та постійно відновлює водопровідні та каналізаційні мережі з централізованого водопостачання та водовідведення в м. Олевськ. У 2012 році централізоване водопостачання та водовідведення підключено до 29 квартир жителів багатоповерхового будинку по вулиці Промисловій та ряду індивідуальних житлових будинків.

 

Роботи по проведенню центральної магістралі виконувались за рахунок підприємства, до будинків та квартир - за кошти власників.

 

На постійному контролі керівництва заходи по виявленню несанкціонованих врізок (самовільних підключень до централізованого водопостачання та водовідведення). Такі порушення виявлені по вулиці І. Франка, в результаті чого власники індивідуальних житлових будинків були притягнуті до адміністративної відповідальності, а також провели сплату за централізоване водопостачання за три останні роки по нормі споживання на одного мешканця, який проживає у домоволодінні.

 

Тому переконливо просимо мешканців міста Олевська, що самостійно, без заключення договорів зробили врізки до централізованого водопостачання та водовідведення, звернутися до ОП "Теплових мереж" для укладення відповідного правочину.

С.В. Мельник - заступник міського голови