Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Прокуратура виявила в Олевську факт незаконного заволодіння землею
Прокуратура виявила в Олевську факт незаконного заволодіння землею

Прокуратура виявила в Олевську факт незаконного заволодіння землею

13 липня відбулася спільна нарада між міською радою та прокуратурою.
Заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури, старший радник юстиції Андрій Мамкута повідомив про проведення в Олевську перевірки, під час якої виявили факт незаконного заволодіння земельною ділянкою в районі «нафтобази» – підприємець вирізав ліс та самовільно захопив земельну ділянку. Дану справу вже внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Оскільки дана земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту, вона підпадає під контроль держгеокадастру, а не міської ради.
Прокурор зазначив, що кримінальна відповідальність настає з того моменту як людина без погодження та відповідних документів загородила земельну ділянку або проводить на території роботи.
Прокурор запропонував створити робочу групу з працівників міськради, прокуратури, поліції, держгеокадастру для ефективного реагування на подібні випадки.