Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ
Автор: Content manager   

Умови конкурсу

на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Олевської міськї ради

Орендодавець – Олевська міська рада

Характеристика та місцезнаходження об’єкта: частина нежитлового приміщення 44,2м.кв., яке знаходиться за адресою: м. Олевськ, вул. Княгині Ольги, будинок 1.

Орендодавець приймає заяви про намір взяти майно в оренду протягом 10 робочих днів з дня, наступного після розміщення оголошення. Заяви про намір взяти в оренду майно подаються в довільній формі.

- Пропозиції щодо використання: розміщення торгівельного об’єкту (заявником на право оренди можуть бути запропоновані варіанти використання приміщення).

- Стартовий розмір орендної плати за місяць, грн. (без ПДВ):3013 грн.14 коп.

Рекомендований строк оренди об’єкту –  2 (два)роки 11 місяців.

Умови конкурсу:

- найбільший запропонований розмір орендної плати за використання нерухомого майна за цільовим призначенням порівняно із початковим розміром орендної ставки, який розрахований згідно Методики розрахунку орендної плати за майно Олевської міської ради, яке передається в оренду, затвердженою рішенням міської ради Х сесії Олевської міської ради VІІІ скликання від 13.06.2017 року №157;

- відшкодування переможцем конкурсу витрат на здійснення незалежної оцінки об‘єкта оренди, витрат на публікацію оголошення про конкурс.

- рекомендований строк оренди об’єкту 2 (два) роки 11 місяців з можливістю подальшого продовження;

- страхування орендованого майна;

- відшкодування підприємству, надавачу комунальних послуг, вартості наданих послуг, витрат на утримання прибудинкової території, вартості послуг по ремонту і технічному обслуговуванню інженерного обладнання та внутрішньо будинкових мереж. Сплата за послуги проводиться на підставі договорів з постачальниками;

- утримання об’єктів відповідно до санітарно-екологічних та протипожежних норм, дотримання правил охорони праці;

- підтримання належних умов експлуатації та технічного стану об’єкту оренди;

- у повному обсязі виконувати усі зобов’язання зазначені у договорі оренди;

- своєчасно здійснювати за власний рахунок поточний та інші види ремонту орендованого майна. Ця умова не розглядається як дозвіл на виконання поліпшень орендованого майна та не несе за собою обов’язки орендодавця стосовно компенсації вартості ремонту. Вартість поточного та/або капітального ремонту, здійсненого орендарем за власні кошти, в рахунок орендної плати не зараховується. Витрати орендаря на проведення поточного та/або капітального ремонтів відшкодуванню не підлягають;

- своєчасне і у повному обсязі внесення орендної плати щомісяця у визначений термін.

Для участі у конкурсі, учасник, в запечатаному конверті, завіреному на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника з позначкою «На конкурс», подає до міської ради такі документи:

1.      Заяву про участь вконкурсі;

2.      Пропозицію щодо розміру орендної плати із зазначенням суми прописом та цифрами; 

2.1.Повідомлення про вид провадження підприємницької, господарської або іншої діяльності.

3. Відомості про претендента на участь у конкурсі:

а) для претендентів на участь у конкурсі, які є юридичними особами:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- копії установчих документів (завірені заявником);

- базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

б) для претендентів на участь у конкурсі, які є фізичними особами:

- копію документа, що посвідчує особу та належним чином оформлену довіреність на представника;

- за наявності відповідного статусу – базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку;

- повідомлення про вид провадження підприємницької, господарської або іншої діяльності.

3. Зобов'язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу.

4. Інформацію про засоби зв‘язку з претендентом на участь у конкурсі та реквізити претендента на участь у конкурсі.

Переможцем конкурсу буде визнано учасника конкурсу, який відповідає всім умовам конкурсу, визначеним конкурсною комісією, та який надав пропозиції про найбільший розмір орендної плати (ставки) порівняно із початковим розміром орендної ставки (тобто найбільший розмір місячної орендної плати за використання об’єкта оренди порівняно із стартовою орендною платою за базовий місяць розрахунку).

Конкурс буде проведено 01.08.2017 року за адресою: м. Олевськ, вул. Володимирська, будинок 2, зал засідань міської ради об 10-00год.

Кінцевий строк прийняття пропозицій від претендентів для участі у конкурсі – до 17.00год. 28.07.2017 року.

Документи прошнуровані та пронумеровані разом з описом подаються в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс, із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди (адреса, площа, балансоутримувач) на адресу:11001, Житомирська обл. м. Олевськ, вул. Володимирська, будинок 2.

Додаткову інформацію можна отримати у Олевській міській раді за адресою:11001, Житомирська область, м. Олевськ, вул. Володимирська, будинок 2, 2-й поверх, каб. 11., телефони для довідок: 2-11-52, моб. 093-974-00-67.