Головна Новини Олевська міська рада Голова Олевської ОТГ Олег Омельчук отримав подяку за допомогу захисникам України

Майор 30-ї окремої механізованої бригади м.Новоград-Волинський, в.о. командира батальйону Михайло Кибальников приїхав до Олевська 12 липня аби вручити міському голові Олегу Омельчуку подяку за «вагомий внесок в загальнодержавну справу – захист Вітчизни-України».

Олег Васильович постійно підтримує і допомагає військовослужбовцям. Минулого місяця він допоміг військовій частині з акумуляторами, запчастинами, медикаментами, інше.

Цю зустріч організував голова ГО «Спілка воїнів-учасників АТО»Андрій Іванов, який віднедавна на громадських засадах є радником міського голови. Він разом із Михайлом брали участь в антитерористичній операції в 2014-2015 роках у Донецькій та Луганській областях.

Грамоту за підтримку захисників України також отримав директор Білокоровицького лісгоспу, депутат міської ради Юрій Шевчук.