Липень

Головна Новини Олевська міська рада На засіданні виконкому
На засіданні виконкому
Автор: Administrator

Із 27 питань порядку денного розглянуто та прийнято відповідні рішення з 24 -ох.

Членами виконкому відхилено на доопрацювання питання передачі квартир у приватну власність окремим громадянам міста та внесення змін до аналогічного рішення, прийнятого виконкомом у 1998 році. Недостатньо вивченим, на думку виконкому, було і питання про прийняття у комунальну власність безгосподарських вуличних газопроводів по м.Олевськ.

Заслухавши інформацію заступника міського голови Колбасюка В.В., виконавчий орган видав дозволи на відкриття торгових точок, на оформлення права власності на об"єкти нерухомого майна, що перебувають у власності фізичних, юридичних осіб та увласності Олевської міської ради, прийняв рішення про взяття на квартирний облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов, та зняв з обліку тих осіб, що покращили ці умови.

На виконкомі також видані дозволи на будівництво, добудову і перебудову на своїх земельних ділянках, прийнято рішення про надання дозволу на зрізання аварійних дерев у межах території міста.

Крім того, розглянуто 8 питань, що стосувалися захисту інтересіві прав дітей та за заявами громадян виділено матеріальну допомогу на лікування і встановлення автономного опалення, згідно рішень попередніх засідань виконкомів.