Головна Новини Олевська міська рада Олевські рятувальники зрізали аварійні дерева на кладовищі в с. Лопатичі
Олевські рятувальники зрізали аварійні дерева на кладовищі в с. Лопатичі

Олевські рятувальники зрізали аварійні дерева на кладовищі в с. Лопатичі

6 липня 09:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідно допомогти зрізати дерева, що загрожують падінням на територію кладовища в с. Лопатичі. З’ясувалося, що пориви вітру можуть спровокувати падіння старих тополь, які росли на місцевому кладовищі на могили та лінії електропередач. 5 рятувальників спільно з 4-ма працівниками РЕМ за допомогою колінчастого підйомника та бензопили обережно зрізали близько 15 дерев та  прибрали їх з території кладовища.

Зрізання аварійних дерев будуть проводити і в інших населених пунктах ОТГ, зокрема на кладовищах в с.Покровське (18), Жубровичах (36), Кам’янці (70), смт Дружба (4) та смт Новоозерянка.

Хочеться зазначити, що зрізання дерев на кладовищі є технічно складним процесом,аджеу більшості випадків транспорт заїхати на територію не може, і працювати потрібно так, щоб не пошкодити надгробні пам’ятники.

За інформацією Управління ДСНС України

у Житомирській області