Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Вісті із сесійної зали
Вісті із сесійної зали
Автор: Administrator   

Оскільки 23 сесія міської ради, що планувалася на 02.11.2012 року не відбулася по причині відсутності кворуму, то вже 06 листопада вона зібрала на пленарне засідання 21 народного обранця.

 

І так як "воно буде кожний раз стоять першим питанням", мова йде про обрання секретаря міської ради, головуючий на засіданні голова ради почав сесію із звернення 17 депутатів про внесення кандидатури Олександра Ніколайчука - депутата виборчого округу №4 на секретарську посаду.

 

Проте до голосування справа не дійшла.

 

На прохання присутнього у залі депутата-кандидата (мабуть із логічних міркувань, бо на початку сесії було всього лише 17 депутатів, рівно стільки, скільки потрібно було б голосів для прийняття рішення, певно страхуючи себе від ймовірної поразки) розгляд даного питання було знято з порядку денного, бо, мовляв, у нього укладений діючий до 15 листопада контракт із міжнародною організацією "Опора", де він є спостерігачем за виборчою кампанією.

 

Коментувати дану заяву далі є зайвим, тому що в кожного депутата на цей рахунок свої особисті міркування.

 

Але з огляду на дану ситуацію, чомусь складається таке враження, що до секретарського марафону депутатський корпус підходить не серйозно чи занадто принципово.

 

Пройшло вже достатньо часу протягом якого, врешті-решт, можна б було сконцентрувати свої "організаторські здібності" по узгодженню "своєї" кандидатури.

 

Тільки бажано, щоб майбутній секретар був ерудованою та порядною людиною, з досвідом роботи та відповідною освітою.

 

Із наступних 15 питань порядку денного сесії 12 стосувалися вирішення земельних відносин. Завдяки небайдужості та принципового підходу до розгляду питань сесії окремими депутатами, не пройшло "транзитом" питання продажу у власність шляхом викупу для комерційного використання відповідно до звіту про експертно-грошову оцінку земельної ділянки площею 0,0480 га, що розташована по вул. Київській, 25-б, вартість якої складала всього-навсього 19704,00 грн.

 

На розв'язання даної проблеми 18 депутатів ради проголосували за створення із депутатів постійних комісій з питань планування, бюджету і комунальної власності та комісії із земельних питань, робочої групи по розробленню, відповідно до норм чинного законодавства у сфері земельних відносин, власної методики купівлі-продажу земель не сільськогосподарського призначення в межах м. Олевськ.

 

Заслухавши інформацію спеціаліста міської ради Юськової Г.А., депутати затвердили використання державної субвенції на дороги комунальної власності у сумі 153,9 тис.гривень для проведення капітального ремонту вулиць Б. Хмельницького (118,9 тис. гривень) та Ковпака (35 тис. гривень).

 

Доходи спецфонду (єдиний податок - 166,7 тис. гривень, реєстрація транспортних засобів - 160 тис.гривень) були направлені на видатки: електронний документообіг, звернення громадян - 45 тис. гривень, капітальний ремонт водопровідної та каналізаційної мережі міста Олевськ (фінансування йшло через ОП “Теплових мереж”) - 10617,00гривень, капітальний ремонт огорожі сміттєзвалища - 16886,00 гривень, капітальний ремонт ДНЗ №19- 134697,00 гривень, ямковий ремонт вулиць міста - 7197,00 гривень,очистка вулиць міста від снігу -8806,00 гривень.

 

Одноголосно депутатами надано згоду Олевській районній раді на передачу в оренду Олевській районній молодіжній організації дітей інвалідів, їх батькам і законним представникам "Життя без обмежень" частину приміщення Олевської гімназії площею 46,0 кв.м. за адресою: м. Олевськ, вул. Інтернаціональна, 34 для надання соціальних послуг.