Головна Новини Олевська міська рада Акція «Безпечні канікули»
Акція «Безпечні канікули»

Літо – найулюбленіша пора, яку завжди з нетерпінням чекають діти. Адже це найдовший період відпочинку, нових пригод, подорожей, знайомств. Збереження здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей є важливим напрямком державної політики на сучасному етапі.

З 01.06.2017р. по 31.08.2017р. комунальною установою «Центр соціальних служб для сім¢ї, дітей та молоді Олевської міської ради» проводиться профілактична акція «Безпечні канікули».

З метою уникнення надзвичайних ситуацій, попередження дитячої бездоглядності та вчинення правопорушень, підвищення знань батьків про безпеку під час літніх канікул працівниками Центру в червні місяці 2017 року на території Олевської територіальної громади з різною категорією сімей з дітьми було проведено наступні заходи:

- бесіди «Корисне та безпечне дозвілля»,

-  розповсюджено інформаційні   буклети  «Безпечні канікули»,

-  здійснено адресне консультування сімей,

-  виховні заходи:  «Безпечна поведінка дітей під час літніх канікул» (спортивні змагання, загадки, флешмоб «Ми голосуємо за безпечні канікули»),  «Корисні та безпечні канікули», (відеолекторій, бесіда, вікторина).

(вставить фотографії.)

Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок! Але також закликаємо Вас завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

1. Дотримуйся:
правил дорожнього руху;
правил електробезпеки;
правил протипожежної безпеки;
правил поведінки на воді;
правил поведінки з вибухонебезпечними предметами.
2. Дітям, не затримуватисяся на вулиці пізніше 22 години.
3. Категорично забороняється :

контактувати з незнайомими людьми;
ходити по будівництву;
відвідувати водоймища без нагляду дорослих;
розпалювати вогнища у лісі;
їздити на велосипеді по проізджій частині дороги;
вживати тютюн, алкоголь, наркотики;
збирати незнайомі гриби та ягоди.

4. Пам’ятай та вмій:
Правила поведінки в лісі.
Вмій користуватися розчином брильянтового зеленого,
йодом, розчином перекису водню, лейкопластиром.
Не розгублюйся під час небезпечної ситуації.
Правильно дій підчас пожежі.

5. Пам’ятай!

101– пожежна охорона.

102– міліція.

103– швидка медична допомога.

104 – служба газу.

Шановні батьки!Пам’ятайте, що літні канікули для дітей – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знаходьте час на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя, тому дітям необхідно давати чіткі знання і вміння, як діяти у тій чи іншій ситуації.