Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Народний депутат Володимир Арешонков провів прийом громадян у селах Кишин та Зубковичі

29 травня у приміщенні громадської приймальні міста Олевська  провів прийом громадян народний депутат України В.Ю.Арешонков, а разом з головою Олевської територіальної громади Омельчуком О.В. - у селах Зубковичі та Кишин  Олевського району. Вони уважно вислухали усіх відвідувачів, адже у кожного своя проблема. Найбільше звертались люди з питань надання матеріальної допомоги, виплати «чорнобильських» коштів, пенсійної реформи, житлового характеру тощо. Всі порушенні питання систематизовані та взяті у роботу.

Також Арешонков В.Ю. був запрошений на випускний вечір Олевського професійного ліцею.  За активну участь у громадському житті ліцею випускники: Бовкун Микола, Вінйчук Олег, Пархомчук Діана, Рабош Ярослав та Дрогальчук Микола  були нагороджені подяками та подарунками.