Червень

Головна Новини Олевська міська рада День Конституції в Олевську відзначили патріотичним велопробігом
День Конституції в Олевську відзначили патріотичним велопробігом

День Конституції в Олевську відзначили патріотичним велопробігом

З нагоди Дня Конституції в Олевську відбувся патріотичний велопробіг.

Мета його проведення – це пропаганда здорового способу життя та поширення традиції масового використання велосипеда.

У велосипедному флешмобі взяли участь близько 30 учасників, серед них міський голова Олег Омельчук, голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, заступник міського голови Олександр Ніколайчук, керуючий справами виконкому міської ради Юрій Русин, директор ДЮСШ Валерій Шапорда.

Стартували від Льонозаводу, далі колона проїхала центральними вулицями містадо в’їзного знака «Ключ», і фінішувала в центрі міста.Загалом учасники велопробігу здолали понад 8 км шляху. Найменшим учасником був 7-річний Микола, який на рівні з дорослими долав кілометри заїзду.

Велосипедистів супроводжували працівники поліції, які забезпечили безпеку руху на автошляхах.Олевська міська рада дякує всім за участь.

Найменший учасник змагань 7-річний Микола