Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада «Week-endв Олевську» - 15 липня 2017 року
«Week-endв Олевську» - 15 липня 2017 року
Автор: Content manager   

«Week-endв Олевську» - 15 липня 2017 року

Відбулось засідання оргкомітету по організації свята, яке донедавна називалося «Чорниці-вечорниці». Дискусії, що тривали з минулого року (у 2016 свято не проводилось) та цьогоріч (претензії окремих депутатів з приводу витрачання значних коштів на будь-які свята), нарешті завершилися. Нагадаємо: минулого року свято не проводилося з багатьох причин, у тому числі, тому що було вирішено дещо змінити його формат. У зв’язку з браком часу та відсутністю необхідних коштів на засіданні оргкомітету 26 червня було вирішено  не проводити велике святкування, а провести своєрідну репетицію того, що може бути цікавим у майбутньому. Саме тому цьогоріч пропонується  «Week-endв Олевську», на який 15 липня запрошуються жителі усієї громади та гості з інших міст. 

Week-end– у перекладі означає – переддень вихідного. Іншими словами – очікуване свято ще попереду, а «сьогодні» – тільки святкове передчуття. Отже, пропонується вечірній відпочинок  у маленькому затишному містечку. У такій ситуації, окрім традиційного чорничного смакування,  найдоречнішим може стати фестиваль вуличної музики.

Питання проведення місцевого фестивалю вуличних музикантів і було предметом обговорення на першому засіданні оргкомітету. На даний час підготовлений попередній список бажаючих взяти в ньому участь. Розглянуті питання підготовки необхідних для їхніх виступів площадок у межах центру міста, залучення небайдужих громадян до участі у приготуванні страв з чорницями, питання організації виставок декоративно-прикладного мистецтва місцевих майстрів, конкурс костюмів «ягідка чорничка» та інші.

Думка організаторів щодо проведення Week-endоднозначна: проводити треба, а для цього необхідна підтримка самих жителів Олевська і усієї громади. Активність та небайдужість не потребують великих коштів, тож гарний настрій і відпочинок у руках самих олевчан.

На наступному засіданні оргкомітету буде затверджена остаточна програма святкування, з якою можна буде ознайомитися на нашому сайті та у інших місцевих ЗМІ.

 А поки що чекаємо ваших пропозицій і заявок на участь у святкуванні за телефонами – 068 723 6478 (контактна особа – Альона Петрівна Ковальчук (всі питання по чорницях), 068 410 39 72 (контактна особа – Ігор Миколайович Васильчук (вуличні музиканти) та 097 100 65 32 (контактна особа Лідія Василівна Сібірьова – питання організації виставок декоративно-прикладного мистецтва).

Вл. інф.