Лютий

Головна Новини Олевська міська рада Навчання для сільських закладів відділу культури Олевської міської ради
Навчання для сільських закладів відділу культури Олевської міської ради

Навчання  для сільських закладів

відділу культури Олевської міської ради

Відповідно до календарного плану проведення  занять обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури,мистецтв і туризму  Житомирської обласної ради на базі закладів культури відділу культури  Олевської  міської ради   з 19 червня по 24 червня проходять  навчання з підвищення кваліфікації працівників клубних та бібліотечних установ з проблеми « Діяльність сільських закладів культури по відродженню і розвитку  національної  культури в умовах сьогодення».  Щодня  теми лекцій різні, цікаві та змістовні з елементами практичного навчання по проведенню вечорів відпочинку в клубних закладах, по переведенню книжкових фондів на систему УДК та робота з дітьми під час канікул та інші. Цікавою  була лекція Ірини Олександрівни – юриста обкому федерації профспілок , яка відбулася в режимі питання - відповіді, де працівники закладів культури мали змогу вирішити в правому колі свої питання.

Начальник відділу культури

І.В. Кльоц