Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада «Бібліотека- центр формування засад краєзнавства»
«Бібліотека- центр формування засад краєзнавства»
Автор: Content manager   

«Бібліотека- центр формування засад краєзнавства»

  16 червня центральною міською бібліотекою  було проведено  семінар- практикум для бібліотечних працівників району. На зібрання були запрошені  Халімончук Ю.В. – головний спеціаліст  міської ради, Шинкар А.О.-  заступник директора гімназії, вчитель історії, директор краєзнавчого музею Вжесинська А.О., редактор газети - Чепік В.Я.

     Сьогодні, в час духовного відродження України, значно збільшився інтерес читачів до її історичного минулого, зростає роль краєзнавства, зокрема його культурно-мистецьких, літературних напрямів. Саме бібліотека формує особистість на ґрунті історії, культури, традицій народу. Одним із основних напрямків роботи бібліотек сьогодні є  відтворення та збереження історії свого села, його побуту та створення дерева роду . Краєзнавча робота для Юрія Віталійовича, Анатолія Олександровича та Василя Яковича – це хоббі, яким вони займаються  дуже давно і мають багато цікавих матеріалів,  завжди раді допомогти і поділитися своїми знаннями та матеріалами . Цікавими та повчальними були їх розповіді по збору та систематизації матеріалів . Анна Олександрівна надала матеріал по  науковій концепції створення музейної кімнати,краєзнавчої експозиції .

 Сьогодні у всіх бібліотеках створено краєзнавчі та народознавчі куточки ,світлиці . Для розширення  куточків і створення музеїв історії села, бібліотеки громади оголосили   акцію « Відтворимо і збережемо історію свого села». Бібліотечні працівники звертаються за допомогою до жителів громади по збору  матеріалів та предметів побуту, сподіваються на підтримку   старост та педагогічного колективу сіл та небайдужих  жителів громади до відтворення  та збереження історії. Адже сьогодні дуже важливо , що ми збережемо для прийдешній поколінь. Ми  маємо надію, що спільно з жителями громади ми відтворимо і збережемо нашу історію.

 

Директор ЦБС

 Сібірьова Л.В.