Травень

Головна Новини Олевська міська рада Олевському відділенню поліції передали новий Mitsubishi Outlander
Олевському відділенню поліції передали новий Mitsubishi Outlander

Олевському відділенню поліції передали

новий Mitsubishi Outlander

Автопарк Олевського відділення поліції поповнився новим службовим автомобілем Mitsubishi Outlander. 18 службових автомобілів Mitsubishi Outlander урочисто передали територіальним підрозділам поліції області у Житомирі 20 червня. Всього в Україні їздитиме 635 таких авто.

Перед тим, як зробити перший робочий виїзд, іномарці влаштували «оглядини» біля міської ради. Бажаючим дозволили фотографувалися з японською чудо-технікою.

Поліцейські відділку показали і розказали чим цікава саме ця модель поліцейського авто. Mitsubishi Outlander отримані в рамках позабюджетної програми в рахунок оплати квоти за Кіотським протоколом (міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу парникових газів). Автомобілі обладнані сучасною системою універсального управління з повним приводом, що робить їх зручними для використання у повсякденній поліцейській роботі. Даний транспортний засіб обладнаний бензиновим та двома електродвигунами, які заряджаються за 30-40 хв від звичайної електромережі у 220В. Ці автівки не лише екологічні, а й економні – на 100 кілометрів вони беруть менше 2 літрів бензину, працюючи, окрім того, ще й на електриці. Модель доукомплектована рацією, відеореєстратором, проблисковими маячками та системами зарядки акумуляторів. Крім того, в авто будуть встановлені планшети, куди надходитиме інформація зі служби «102». Сподіваємось, що сучасна техніка полегшить поліцейським нести службу.

«Ця машина їздитиме в межах міста, району на події, які надходитимуть на 102», – коротко зазначив начальник Олевського відділення поліції Сергій Савлук.

На роботу Олевського відділення поліції впливає не лише відсутність необхідного технічного забезпечення, а й  нестача кадрів. Виявляється на весь Олевськ лише 1 дільничний.

Але як сказав заступник голови Нацполіції УкраїниОлександр Фацевич

до поліцейських області під час урочистого вручення авто в Житомирі «Вам залишається служити з гідністю - це головне. За гроші честь не купиш. Ви прийняли Присягу і вона має бути у серці».

На фото (зліва направо): лейтенанти поліції Олексій Петров та Вадим Садовніков

На фото (зліва направо): лейтенант поліції Олексій Петров, міський голова Олег Омельчук та лейтенант поліції Вадим Садовніков