Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Міська рада успішно здала в оренду приміщення в центрі Олевська
Міська рада успішно здала в оренду приміщення в центрі Олевська
Автор: Content manager   

 

 

                                                                                     На фото: приміщення вул. Княгині Ольги,1 

Міська рада успішно здала в оренду

приміщення в центрі Олевська

Відкрито та прозоро відбувся конкурс на оренду приміщення по вул. Княгині Ольги,1, що в центрі Олевська, площею 22,8 кв.м. Приміщення знаходиться в житловому будинку. Згідно оприлюдненого оголошення, до міської ради надійшло 5 (п’ять) заяв від підприємців про бажання взяти в оренду комунальне приміщення.Всі заявки надійшли в запечатаних конвертах та були завірені на місці склеювання конверта печаткою і підписом заявника.

21 червня у присутності конкурсної комісії з питань оренди, відчуження комунального майна і конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та учасників конкурсу були відкриті конверти з пропозиціями.Хомутовський Максим запропонував 5300 грн. в місяць, Горпиніч Наталія – 3558 грн., Ратушинський Ярослав – 4000 грн, Федорчук Катерина  – 6200 грн. та X – 3008 грн. Згідно Методики розрахунку орендної плати, мінімальна стартова ціна становила 1523,70 грн.

На фото (зліва направо): Ірина Федорчук, Ярослав Ратушинський, Наталія Горпиніч, Максим Хомутовський  

Жоден з конкурсантів на пропозицію голови комісії підвищити ставку орендної плати не відгукнувся протягом хвилини.Таким чином перемогла найвища ставка Федорчук Катерини, інтереси якоїпредставляла переможець цьогорічної номінації «Підприємець року» Федорчук Іриназ орендною ставкою у 6200 грн.  За попередніми підрахунками, за рік добюджету надходитиме 74 400 грн.

"Управління економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності міської ради вкотре доводить свою ефективність в роботі. Якісно проведена підготовча робота до публічного конкурсу дозволила залучити до міського бюджету додаткові кошти. Разом з тим, команда фахівців Олевської міської ради буде й надалі впроваджувати заходи щодо раціонального використання комунального майна. Настав час покласти край неефективного управління майном та його розкраданню. Також переконаний, що публічність та прозорість проведення конкурсів посилить взаємну співпрацю та довіру між владою та соціально відповідальним бізнесом», – зазначив заступник міського голови, голова комісії з питань оренди Олександр Ніколайчук.

Слід наголосити, що Олевська міська рада вже має перший реальний результат - 12 червня проведено відкритий аукціон на комунальне майно за результатом якого до бюджету вдалося залучити понад 800 тисяч гривень, здійснивши  продаж земельної ділянки відомій будівельний організації.

Читайте за посиланням

http://olevsk-rada.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2803%3A2017-06-12-23-16-15&catid=62%3A2011-08-28-16-09-17&Itemid=55&Itemid=84

        

    

На фото (зліва направо) голова комісії Ніколайчук О.В. – заступник міського голови з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та комунальної власності, секретар комісії Кузіна І.Ю. – спеціаліст І категорії управління економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності міської ради, член комісії Горпиніч К.О. – начальник фінансового відділу міської ради, член комісії; заступник голови комісії Ковальчук О.Б. – начальник управління економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності міської ради, заступник голови комісії