Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Сесія міської ради. Про нове комунальне підприємство, бюджет ОТГ та зміни у депутатському складі
Сесія міської ради. Про нове комунальне підприємство, бюджет ОТГ та зміни у депутатському складі
Автор: Content manager   

Сесія міської ради.  Про нове комунальне підприємство, бюджет ОТГ та зміни у депутатському складі

Депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку Олевської ОТГ на 2017 рік

Депутати розглянули та затвердили Програму економічного і соціального розвитку Олевської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік на засіданні сесії 13 червня.  Її розробляло управління економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності міської ради.За словами заступника міського голови Олександра Ніколайчука, даний документ був обговорений з в.о. старостами, депутатами, відповідно внесено всі їх пропозиції. Депутат Хлань В.С. зазначив, що на 36 із вказаних об’єктів вже отримана декларація на початок будівельних робіт. За інформацією заступника міського голови Василя Колбасюка, першочергово виконуватимуться проекти реконструкції очисних споруд та каналізаційного колектора, капітальний ремонт приміщень та котельні ЦРД «Зірочка» м.Олевськ, капітальний ремонт даху дитсадка в с.Зубковичі, реконструкція фасадів та прилеглої території дитсадка в с.Кишин, капітальний ремонт водопроводу в смт Дружба та реконструкція вуличного освітлення в с.Майдан-Копищенський. Більш детальну інформацію про інші об’єкти буде відомо пізніше.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів ОТГ, державного та обласного бюджетів.

Депутати проголосували за створення комунального підприємства з видобутку корисних копалин

Депутати Олевської ОТГ одноголосно проголосували за створення комунального підприємства з видобутку корисних копалин «Олевськ-РесурсІнвест» на засіданні 10 сесії, яка відбулась 13 червня.

Підприємство займатиметься видобутком всіх корисних копалин, які є на території ОТГ – піску, торфу, каменю, бурштину, ін. Багатогалузеву діяльність підприємства пояснюють тим, що краще одразу вказати видобування всіх корисних копалин та передбачити виробництво власної продукції, ніж потім вносити зміни. Підприємство діятиме за принципами самофінансування та погоджуватиме свою діяльність з міською радою. Контролюючу функцію також забезпечуватиме наглядова рада.

Депутат Фіц З.Р. по-своєму прокоментував дане рішення «Олег Васильович, не слухайте всяких мудаків, які вам розказують, що Фіц проти. Я «за»двома руками…»

 

Міністерство екології дає кошти на реконструкцію очисних споруд в Олевську

На реконструкцію очисних споруд в Олевську Міністерство екології дає 13 млн гривень, вже є відповідне розпорядження Кабміну. Про це на засіданні 10 сесії повідомив міський голова Олег Омельчук. Міська рада співфінансуватиме проект.

Депутати прийняли рішення про співфінансування об’єкту «Реконструкція головного корпусу Олевської гімназії з термосанацією по вул. Інтернаціональна, 34 в м. Олевськ» на суму 3 825 213 грн (загальна сума 6 968 167 грн.). На питання депутата Володимира Тимощука «Чому виділили кошти саме на гімназію, а не інші школи?», міський голова відповів, що дане рішення приймала Житомирська ОДА. За шкалою оцінки проектів, які фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку, Олевська гімназія посіла 3 місце із 70, тому і потрапила під фінансування. Також міська рада дофінансує 40 тисяч гривень на придбання спеціального тренажеру для Центру реабілітації дітей-інвалідів (загальна сума тренажеру 240 000 грн.).200 тисяч гривень вже виділило німецьке посольство. У лютому Управлінням економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності міської ради була подана заявка на участь у німецькому проекті для отримання коштів на придбання реабілітаційного обладнання для дітей з групою інвалідності. У квітні представники Німеччини відвідали Олевський Центр реабілітації дітей-інвалідів і вже у травні надійшло підтвердження про перемогу в конкурсі. Складно повірити, але із 700 заявок вони обрали Олевський Центр реабілітації. За кошти гранту планується придбати тренажер 2MOTOmedGracile12 для реабілітації дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, в тому числі ДЦП.

Також виділено 360 тисяч гривень з державного бюджету на капітальний ремонт приміщень та котельні Центру розвитку дитини №1 «Зірочка».

Надійшли кошти від обласних депутатів, Ніколайчук О.В. виділив кошти на придбання комп’ютерної техніки та навушників для Олевської міської дитячої бібліотеки (10 тис. грн) та на придбання принтера для бібліотеки філіалу № 18 у с. Зольня Олевської ЦБС (2 тис. грн).

Крамаренко С.М. виділив на придбання килимів в ігрові кімнати Жубровицького ДНЗ № 15 "Чебурашка" (16 тис. грн) на придбання техніки для КУ "Олевська ДЮСШ боротьби" (16 тис. грн).

На звернення жителя с. Рудня Бобова А.А. депутати виділили 5 тис. грн. на лікування його сина, який 31 травня потрапив у ДТП, внаслідок чого отримав перелом шийного хребця.

 

Більше не депутат

Депутат 8 скликання від партії «Народний контроль» Катинський В.І., який представляв округ №15 (с.Журжевичі та с. Рудня) достроково склав свої повноваження. Дану інформацію повідомила голова територіальної виборчої комісії Черних З.Г. на засіданні 10 сесії. Його місце зайняв наступний за черговістю депутат «Народного контролю» Смик Микола Адамович, одна на своє перше сесійне засідання він не з’явився.

Зміни у структурній чисельності міської ради

До штату міської ради «додались» ставки сторожа (2) та завгоспа (1). До апарату ради внесли посаду головного спеціаліста по зв’язках з громадськістю та ЗМІ.

 

Депутати не проголосували

Депутати не надали дозвіл ДП «Олевське лісове господарство» на проведення проектно-вишукувальних робіт та на спеціальне використання природних ресурсів у межах території природно-заповідного фонду місцевого значення Кам'янського лісництва для будівництва лісової автомобільної дороги протяжністю 1.15 км. За попередньою домовленістю на комісії з земельних відносин, мав прийти представник лісгоспу, щоб роз’яснити депутатам деталі рішення. Оскільки ніхто не з’явився, депутати вирішили не поспішати і поки відмовили в дозволі.

Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організаційоб’єктів комунальної власності Олевської міської ради викликало дискусію.Зеновій Фіц та Анатолій Повар наполягали, щоб кандидатуру керівника комунального підприємствапогоджував не виконавчий комітет, а призначали (звільняли) кандидата лише після розгляду його на постійних комісіях і затвердженні на сесіях. Законодавство в даному випадку на боці міської ради, в якому депутатам відведена лише функція контролю. Юридичне обґрунтування не переконало депутатів від УНП, Народного контролю, Радикальної партії та двох депутатів від БПП, тому рішення прийнято не було.

 

Троє представлятимуть Олевськ в госпітальній раді Коростеня

Олевську ОТГ в Госпітальній раді Коростенського госпітального округу представлятимуть Осипчук Я.М. – заступник міського голови, Горпиніч К.О. – начальник фінансового відділу міської ради та Біленець Н.І. – начальник управління земельних відносин. Кількість представників залежить від кількості населення. Делегуватиме представника і районна рада. Згідно постанови Кабміну Олевська ЦРЛ увійшла до Коростенського госпітального округу. Їх головним завданням, будучи членами цієї ради, відстоювати фінансування медицини Олевської ОТГ.

 

Депутати затвердили ряд Програм для дітей та молоді

1. Програмущодо забезпечення та захисту прав дітей по Олевській міській раді на2017-2018 роки.

2. «Розвиток творчої обдарованості учнівської, студентської молоді на 2017-2021 рр.

3. «Оздоровлення  та відпочинку дітей на 2017-2021 роки

4. «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді на 2017-2021 рр».

5. «Розвитокфізичної культури та спортуна 2017-2021 роки».

 

Депутати також розглянули земельні питання, детальніше дивіться на відео.