Головна Новини Олевська міська рада Олевській ОТГ передають заклади освіти
Олевській ОТГ передають заклади освіти

Олевській ОТГ передають заклади освіти

19 червня відбулася нарада з питання передачі закладів освіти та їх майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, району у комунальну власність Олевської ОТГ. Відповідне рішення вже прийняли в районній раді. Спільну нараду з представниками районної ради та райдержадміністрації організував заступник міського голови Осипчук Я.М.
Після об’єднання громади повинні створювати відділи освіти, бо держава делегує таким громадам повноваження з початкової та середньої (загальної) освіти і надає відповідні фінанси (освітню субвенцію).
Передачу 38 закладів освіти запланували провести до середини липня, адже чекали закінчення навчального року.
 Окремо розглянули питання фінансування закладів освіти за участі начальника управління фінансів міської ради Горпиніч К.О., начальника фінансів райдержадміністрації Козловець Т.М. та начальника управління державної казначейської служби в Олевському районі Федорчук І.Л.
На черзі передача закладів охорони здоров’я.

На фото (зліва направо): заступники міського голови Осипчук Я.М.,

Колбасюк В.В., начальник економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі

Олевської РДА Рудницька Л.Л. та заступник голови райради Ковальчук О.С.

На фото (справа наліво): начальник управління державної казначейської служби в Олевському районі Федорчук І.Л., начальник відділу освіти Левченко В.П. та його заступник Гаврилюк А.А.